Dedikime me kenge

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga NoBoDy, 3 Nov 2002.

 1. Harris

  Harris Forumium praecox

 2. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Dedikime me kenge

  http://www.youtube.com/watch?v=5_zNpTD_Aw8


  Kjo video per te zbutur kete videon me siper... [​IMG]
  Te them te drejten respektoj gjithcka.Por mendoj se muzika ska te beje asgje,si rraca,feja,mosha...muzika eshte dicka qe te shton jeten...e cdo vend ka muziken e vet.E cdo muzik ka lezetin e vet...tregon kulturen,e historin te vendit te vet.
   
 3. Harris

  Harris Forumium praecox

 4. Harris

  Harris Forumium praecox

 5. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 6. antip

  antip Primus registratum

  Re: Dedikime me kenge

  Faleminderit.

  Tartaf Ymeri.
   
 7. Harris

  Harris Forumium praecox

 8. Has

  Has Primus registratum

 9. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 10. Harris

  Harris Forumium praecox

 11. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

 12. Has

  Has Primus registratum

 13. Has

  Has Primus registratum

 14. alinos

  alinos Forumium maestatis  la la la
   
  eljoni likes this.
 15. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 16. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Njonit ketu ne burrel qe mi ngjan atij djalit tek videoklipi vetem se eshte brun.
   
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  eljoni and mirdita like this.
 18. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kjo kenga esht shum ritmike dhe e kendeshme
   
  Sweety el likes this.
 19. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Per Kondren avec bcp d amour et de bonne pensee....:engjell: en creole biensur
   
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe