Dedikime me kenge

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga NoBoDy, 3 Nov 2002.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex


  Kete kenge ai dedikoj nje personi shum shum te vecant per mua,qe sot eshte dita e fundit qe flas me te.
   
  Thamina and Aquarius like this.
 2. lidra

  lidra Primus registratum

  Ma kan dedikuar dhe mua kete kenge
   
 3. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Nje mikut tim qe kam kohe pa e pare.

   
  Dreamer likes this.
 4. Thamina

  Thamina Papirus rex


  Per gjithe maloket e Forumit .;)
   
  Dreamer and Al-Punk like this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Lol
   
  Thamina likes this.
 6. Thamina

  Thamina Papirus rex  Te vetmit..
   
 7. Thamina

  Thamina Papirus rex


  Gjithe gocave te forumit,dhe atyre qe mendojne qe madhesia nuk ka rendesi...lol:giggle:
   
  Solaris and Dreamer like this.
 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahahhahahahahhahahahah
   
  Thamina likes this.
 9. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  Lisa, Thamina and Dreamer like this.
 10. Thamina

  Thamina Papirus rex  Kujtime...
   
 11. Thamina

  Thamina Papirus rex  Per miqt e mi Kosovar.
   
  Agjenti_007 likes this.
 12. Thamina

  Thamina Papirus rex

 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  PER DIKE SHUME TE VECANTE QE ME JEP FORCE E SHPRESE!!
   
 14. Thamina

  Thamina Papirus rex  Pershendes nje mikun tim qe me ka ba sorprizen me te bukur sot.
  FLM.
   
  Agjenti_007, Dreamer and Lisa like this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per Thamina kjo :D
   
  Lisa and Thamina like this.
 16. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Nice song I love it! Thank you.
   
  Dreamer likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kjo kenge per Esmeren :)
   
  Lisa likes this.
 18. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Kjo kenge per [UNIK]...:)
   
  Dreamer likes this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  te flnd:)
   
  Dreamer likes this.
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  [Unik] te kam pare qe e degjon kete kengen shpesh here..degjoje dhe njeher nga mua :)
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe