Dedikime me kenge

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga NoBoDy, 3 Nov 2002.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me pelqen se ka text e muzike te mire,dhe kengetaret po ashtu :)
   
  kacurrelsja... and Lisa like this.
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  e bukur vertet :)
   
  kacurrelsja... likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Kjo eshte per ATE...reflekto ....:D
   
  Dreamer likes this.
 4. Universal

  Universal AnonymouS

 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Universal :)
   
 6. Universal

  Universal AnonymouS

 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Meqe ra fjala :) 4 Ya
   
  Thamina likes this.
 8. katsune

  katsune cherry blossom

   
  gurax likes this.
 9. katsune

  katsune cherry blossom

 10. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Kete kenge ua dedikoj prinderve. Te gjithe prinderve. Jane gjithmone me te miret.

  Mama, I'm Comming Home - Ozzy Osbourne
   
  MrCool likes this.
 11. MrCool

  MrCool Oldschool

Shpërndajeni këtë faqe