"Deshira e fundit..."

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Megg, 2 Jan 2012.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Nese ju qellon te denoheni me vdekje dhe para ekzekutimit ju kerkojne deshiren e fundit :​

  Cila do ishte Ajo?​
   
 2. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  te mos te me vrasin aopo jo a o mir kjo deshir
   
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shikoja familjen time per here te fundit ...
   
  mirdita likes this.
 4. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Edhe une do te mendoja ashtu si Sweety el ta shikoj familjen time per her te fundit
   
  Megg likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ncnccc jashta mundesive..:p
   
 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Nese do kisha vetem pak jete un do te deshiroja qe te qendroja me familjen time pasi ata me jane gjetur ne ndihme atehere kur kam pasur nevoje per ta dhe me kane ndihmuar.
   
  Narkomane, Sweety el and Megg like this.
 7. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  :D :d
   
 8. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Te jetoj edhe ca vite te tjera :p
   
 9. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  me nenen dhe motren time asgje tjr
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te kendoja nje kenge
   
 11. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  nuk ka Deshire te fudit ne kete Jete per Njeriun sepse ato i shun Vdekja ne fund.
   
 12. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  Ate qe sma dha Zoti mua ta uroj ty
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  A ma gjeni nji kreher
   
 14. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahahsha hina me iden me than un ket shprehjeee
  Ma paske hedh.
  Tema:kam shum deshira.
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Isha zene me gjumin ... rreshtoi deshirat nje nga nje ... te pakten me jepni nje pasqyre po krifem me dore
   
  tropojanja likes this.
 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  E pertoj me i rreshtue..
   
  Hektor12 likes this.
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  ... Qe te mos jete e fundit.
   
  Lisa likes this.
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Iiii kurrnaca as kreher as pasqyre ... po i shkurtoj shume te mos kem nevoje per asnjeren
   

Shpërndajeni këtë faqe