Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Deshira e Momentit

  48-ML-412995054-ML-
   
 2. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Te jem e lumtur,dhe mos te vuaj.Jane te shumta deshirat tona,por varet nese jemi ne te zote per ti realizuar.
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sukses ne punen time dhe fat ne dashuri. (Te momentit)
   
  Sweety el likes this.
 4. bobo

  bobo marksist-enverist

  t'a kem perball, dhe t'i fus i shpull..., pa e zbukuru me efektet e ''ligjit te ruajtjes te energjis mekanike''!;)
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te kem nje grusht te forte e t'i bije ketj mali qe s'bezan...
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shkoj diku dhe te jem me te
   
 7. ilirarberi

  ilirarberi Forumium maestatis

  ????????????????
   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po te shkoj tek miku im dhe te qendroj me te
   
 9. little_angel

  little_angel Primus registratum

  Qe ai te me fali per ate qe mendova qe nuk ishte gje e madhe..dhe te me besoje serisht!
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ta kem ketu per t'i thene nje fjale te veshi duke i ngritur... lere fare :p
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shkoj diku
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te fluturoj
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te behem engjell
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje kafe
   
 15. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Te shkoj ne Londer!
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shkoj diku
   
  Sonia007 likes this.
 17. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  deshira e momentit, te gjendem ne krevat direkt tani, pa bere ritualet e zakonshme...dhe mundesisht te shoh nje enderr te bukur!
   
  Sweety el likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te ha nje akullore
   
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te dal te marr ajer dhe te shoh dike
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te hidhem me parashute nga avioni
   
  Sweety el likes this.

Shpërndajeni këtë faqe