Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shkoj diku dhe te jem me dike
   
  INIT and Sonia007 like this.
 2. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  me shku ne shqiperi prap
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Te jem si perpara 1 viti...:(
   
  joetisti_ likes this.
 4. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te shkoj prape ne Norvegji sepse eshte shume bukurrrrrrrrrr.
   
  joetisti_ likes this.
 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Deshira ime e momentit esht te behem nje yll i shenderritshem sepse si nje njeri nuk ai vlen te jetosh jeten sepse her je e gezuar her e pikelluar.
   
  Sonia007, INIT and Megg like this.
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te shkoj prap ne det
   
  mirishahe, joetisti_ and ilirarberi like this.
 7. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  seriozisht i ke kto fjale mirdita?
   
  mirdita likes this.
 8. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Po,me te vertet ai vlen te behesh nje yll
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te ha nje kasate
   
  Romantik likes this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  neser te qendroj ems hume ne det
   
 11. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Te keme prane dike qe me mungon! :)
  Keshtu momenti do zgjaste ne pafundesi!;)
   
  Sweety el likes this.
 12. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  me ca shije e do?
  me leng pjeshke apo portokalli?
  qysh moj mirdita se kisha fjalen per ate
   
  joetisti_ likes this.
 13. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Po per qfar me sqaro ne mesazh ok
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te beja nje kredhje ne det
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  leng pjeshke
   
  Romantik likes this.
 16. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Po kjo eshte e bukura e jetes Mirdita qe ka uljet dhe ngritjet e saj per t'u bere me e forte!Nese cdo gje do te ecte vaj mua sdo m plq bota dhe as jeta :( Sdo kisha asgje per te bere :p
   
  mirdita likes this.
 17. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  bla-bla-bla
   
 18. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  te pija kafen e mengjesit me anetaret e forumit
   
  Sonia007 likes this.
 19. ilirarberi

  ilirarberi Forumium maestatis

  te kem dike prane.
   
 20. Tropojanii

  Tropojanii Forumium praecox

  te ikja ne liqenet e lures perseri po nak iki dot se sma lajn kta tshpis.
   

Shpërndajeni këtë faqe