Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te puthja dike
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te jem ne krahet e dikujt
   
  ilirarberi and joetisti_ like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te flas me te
   
 4. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  :skip: e une te jem ne kembet e dikujt aty ne m..... dikund
   
 5. Shkrimtari

  Shkrimtari Forumium maestatis

  te shkruaj poezi dashurie
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te jem diku
   
 7. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  po shko qa po pret . une pata deshir me ardh ne durrs dhe erdha dhe ti shko
   
 8. Shkrimtari

  Shkrimtari Forumium maestatis

  ne plazhin e durresit?
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te ha kajsi
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Po me ngaterron me dike sepse une jam ne sarande,jo ne durres.
   
 11. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  jo nuk po te ngaterroj, po deshira yte ishte te jesh diku e une thash shko atje ku ke deshir te shkosh se une pata deshir me shku ne durrs dhe shkova oki qao te pershendes
   
  Sonia007 likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te fitoje Italia, ne kuptimin qe te kaloje grupin.
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te fitoje italia sepse dua qe dikush te jete i gezuar.
   
  Sonia007 likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te kaleroj drejt diellit dhe ta gjej pa ardhur koha qe ai te linde vete
   
 15. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Te jem duke kaleruar :)
   
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te jem diku dhe te jem mbi trupin e tij,te shkrihem mbi te si çokollate.
   
  Slevin likes this.
 17. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Bora bora
   
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Dua te jem afer tij ti percjell nxehtesine dhe te marr freskine e tij trupore.
   
  Slevin likes this.
 19. Slevin

  Slevin Forumium maestatis

  Do merrkeni flak
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te kem nje zorre te fuqishme me uje e t'ia drejtoj diellit qe t'i ul pak temperaturen.
   

Shpërndajeni këtë faqe