Deshira e Momentit

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga ALTIN, 19 Jan 2007.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te dale ne finale me Spanjen, Italiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   
 3. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  dhe ta fitoja italia europianin 2012.
   
  joetisti_ likes this.
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  një gotë tjetër verë
   
 5. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te luaj tenis
   
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te jem e qete
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te fle nja nje ore
   
  Sweety el likes this.
 8. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te ngrej volumin e bokseve qe te cmend komshinjte.
   
  Sweety el likes this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kemi patur te njeten deshire sepse edhe une kete mendova dhe e realizova uroj ta besh edhe ti
   
  The decatur likes this.
 10. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  e bera por i rane deres se shpise sime.
   
  Sweety el likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  hahhahahahh une jam kenaq shume sepse i lashe pa gjume
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje tas me mena
   
  Sweety el likes this.
 13. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  hahahahahhaha
   
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  nje tas te madh me akullore
   
 15. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te cliroj shqiperine ne lojen Erepublik.
   
  Sweety el likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te vazhdoj te lexoj nje liber
   
 17. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ti mbush mendjen nje shokut tim qe eshte i zemeruar me mua ngaqe kam pasur nje problem.
   
  Sweety el likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te digjoj kenge.
   
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Te takoj ate neser.
   

Shpërndajeni këtë faqe