Deshira juaj ne kete moment?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Shqiptarja, 18 Dec 2002.

 1. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Deshira juaj ne kete moment?

  Pra, te nderuar miq cila eshte deshira juaj e momentit?!

  Deshira ime e momentit eshte qe te ndalej bora i çik se po bie pak si shume,.... /pf/images/graemlins/smile.gif ..por,sikur te varej nga une..!!!
   
 2. jona20

  jona20 big bum bam...

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  ne keto momente do te doja te me bente dikush dreken gati...une pertoj /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 3. METALLICA

  METALLICA Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Do te doja "po te ishte koha ne doren time" te isha si para kater vjetesh me shoqerine te pakten per dhjete minuta tek Disko "ENI"ne Rus qe me sa di tani nuk eshte me"te kerceja nje kenge te Metallicave' me te dashuren qe me donte shum!!!"
  "Nostalgji,kujtime pjese te jetes qe te m'plakin me shpejt" hej SHQIPTARE na fute ne mendime moi vajz' Gezuar festat te gjithve"
   
 4. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Metallica,me fal qe ju paskam bere te kujtoni te kaluaren..e c'te bej ajo paska qene deshira e juaj (it's not my fault.. /pf/images/graemlins/frown.gif .. /pf/images/graemlins/smile.gif ..),megjithate shpresoj deshira te te plotesohet ty dhe te gjithe te tjereve...
  E sa per "zevzekja" besoj qe tash me e ke bere dreken dhe shfrytezoj rastn te te them "te befte mire!" dhe deshiroj qe deshira te te plotesohet edhe ty"zevzekja",nese jo sot atehere neser.. /pf/images/graemlins/smile.gif
  Pershendetje te gjitheve !

  :smash:
   
 5. astrit

  astrit Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te kaloja disa momente fantastike me nje vajze,cik,goce,vashe,cupe,cuce shqipetare se na u merziten te huajat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :tipsy:
   
 6. LEA

  LEA Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  do doja tani mos i kisha bere ato 5 ore gjume ne dreke se me kane keputur e trullosur totalisht.
  prandaj, do doja te kisha mundesi ta ktheja rroten e historise mbrapsht. sa gjera do kisha bere ndryshe...
   
 7. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te kisha nji pal llastiqe ne ti bisha xhomave me noi rruge te erret!
   
 8. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te spiunosha ne polici se kush i theu xhamat e shtepise se xha Sules.....
   
 9. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te isha tek sheshi Skenderbe ne Tirone e ti bija njiher qamones tu kendu, " Tek Gurri q'bon xixa" edhe pastaj pasi te mblidhja nje audience te ikja e nderuar per repertorin tim artistik te castit........... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Salom sumkapuca /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Zevzeke, deshira jote qenka e lire. Order Pizza!!!

  Po c'te bejme ne te tjeret qe nuk e blejme dot me para ate qe e duam... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 11. giorgio

  giorgio Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Po c'mu kujtu itash, te kisha nje pale syze te tejdukshme dhe te shoh profesoreshen e Matematikes lakuriq dhe mei pshty ne 'surrat' ptu ptu,???
   
 12. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Jom tu prit me padurim te maroj CD tu u kopju se nuk hiki dot nga puna.

  Ne pritje e siper me ka hyp i deshire e modhe me lujt kuka-mcefti.
   
 13. alexa

  alexa Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime e ketij momenti eshte qe tja kellcas me nje shpulle sa te me haje dora managerit tim.
  Eshte me i shkurter se une dhe kur me flet "si jevgu se shoqes" me vjen tja shkul koken fare
   
 14. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Une per momentin kam uri jo per gje po nuk kam ngren akoma dreke
   
 15. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Me u shtri pak dhe me dremit nja gjys ore....... vduqa pri gjumi!!
   
 16. nakupenda

  nakupenda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  te dija pergjigjen e nje pyetjeje qe i bej vetes......po apo jo??
   
 17. LEA

  LEA Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  ..tisha ne padova
   
 18. mars

  mars Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Deshira ime per kete moment eshte qe

  LEA te me perketheje ate qe me shkruante ne Gjermanisht /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. edda

  edda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  dua te baj seks
   
 20. mostro

  mostro Putraku

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Do kisha shume qef qe te haja nje fete buke me gjalp dhe me djath,te trotuari i shtepise se vjeter.....me patallona zhul ene me gishtat e komes me keeeeeeeeqqqqq..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Dhe te luaja JORGJICA,ose ME NJI TE PREKME..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe