Deshira juaj ne kete moment?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Shqiptarja, 18 Dec 2002.

 1. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime ne kto momente eshte te gjej nja 1500$ edhe ti prish per 2 dite
   
 2. edda

  edda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  dua nje pizze diavola po shume pikante ..kam uri [​IMG]
   
 3. Cassandra

  Cassandra Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Une dua te fle... po smundem... pas pak duhet te dal per te marre trenin per ne Bari... kthehem ne atdhe /pf/images/graemlins/smile.gif
  po kam shume shume gjumeeeeeeeee... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 4. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te iki nga shtepia, te ndertoj jeten time
  jam merzitur me robte e shtepise du jeten time
  Sot u bera 20 vjec edhe jeta me therret /pf/images/graemlins/frown.gif
  Damn sa ironike ky termi i mesiperm /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ne syte e botes je nje njeri, por ne syte e nje njeriu mund te jesh bota...
   
 5. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  U mbyta te gjej tekste kengesh ne gjuhen shqipe por nuk jam duke gjetur asnje web faqe te tille.. /pf/images/graemlins/frown.gif ..do te deshiroja shume qe te gjeja tani ne kete moment nje....
  A nuk mendoni qe eshte pak per t'u habitur qe akoma nuk kemi nje qeb faqe te tille?!!!!!!
   
 6. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  /pf/images/graemlins/blush.gif Ncuk se them se tremebeni /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. mostro

  mostro Putraku

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Dokisha shume shume qef te isha me shoket e mi,duke pire nga nje gote vere dhe duke thash e themur nga pak si ne kohet e vjetra....
  AHHHH!!Sikur te kishin ndez dhe nji kana te vogel dhe ta kalojshim dore me dore!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Sikur te kishin ndez dhe nji kana te vogel dhe ta kalojshim dore me dore!!!!!

  Kanajolo :eek: Nun te vergoni :eek:

  /me therret 113 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  a ban me ardh edhe une? puhhhhhh vere te kuqe. thirre shpejt LR edhe absinnn
   
 10. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te isha ne Shqiperi. Me familjen time e te festoja Vitin e Ri atje

  S'do doja me shume /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 11. Guest

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime do ishte ta kisha mbaruar shkollen ...

  pastaj mund te beja cte doja une
   
 12. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Drink ... just drink ... [​IMG]
   
 13. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Hmmmmmmm deshira ime per momentin, do te ishte te kerceja kenget e Molit mes rruges se shkrete te lagjes dhe te coja nga gjumi cdo shqipetare verdalle dhe ti fusja ne atmosfere festive dhe egersie ne keto ore te vona te nates.....

  Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos ngelesh 1....
   
 14. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te festonim Vitin e Ri te gjithe ALBFORUMASIT diku ne nje qytet shqiptare,qofte ajo te ishte Tirana,Prishtina apo edhe Shkupi... /pf/images/graemlins/smile.gif ...
  Sikur vertete te ndodhte kjo!!!.. /pf/images/graemlins/frown.gif ...
   
 15. Alba Shehi

  Alba Shehi Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  TE JEM NE TIRAAAAAAAAAAAAANEEEEEEEEEEEEE!
   
 16. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Do te doja te ktheja kohen per 6 muaj pas!!! :rolleyes:
   
 17. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te shkoja ne shtepi më, se jam lodhur nga puna sot!!!
   
 18. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te ishte ngrofte mer jahu se na thane dhamet!
  Aq ftohte eshte sa do fleje macja me miun sonte...
   
 19. Dua

  Dua Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ta shoh boten me sy tjeter sot. Vetem sot! /pf/images/graemlins/frown.gif

  ....nga Dua
   
 20. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te kisha thene nje genjeshter sot... qe do me shpetonte ca muaj pune.. nejse.
   

Shpërndajeni këtë faqe