Deshira juaj ne kete moment?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Shqiptarja, 18 Dec 2002.

 1. Eni_883

  Eni_883 Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te iki nga puna e te shkoj ne plazh. Eshte dite fantastike per plazh ketu ne South Florida /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Deshira ime me e madhe eshte qe te maje koha e mire neser edhe te mos fryje ere se du me shku per peshk
   
 3. Guest

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Assassino mire une po bashkohem me deshiren tende por me nje kusht vellai.do me me ftu per darke ne te hame peshk me vere te bardhe.dhe ne fund nga nje teke me eks vetem.ok buddy?
   
 4. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Kam shume e nuk di ke te zgjedh :confused:
   
 5. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Te ktheja vitet studentore!!!!
   
 6. ardita

  ardita Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime me e madhe ne kete moment eshte qe i fejuari im te behej me dokumenta sa me shpejt. ehhhh...... sa e veshtire!!!!!! :confused:
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Deshira ime ne ket moment eshte qe Turi te shkoje neser sagllam ne Oslo. Mos na qelloje noi fortun dhe na bie avioni /pf/images/graemlins/blush.gif jo per noi gjo. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. roald

  roald Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  :eek: :eek: [​IMG] mua me kan vjellur krevatin dhe kam me shum se 24 ore pa gjum....keshtuqe nuk me vjen deshir tjeter ne kete moment veçse( dua krevatin time ) :eek: :eek: [​IMG]
   
 9. Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime tani?
  Te shkoj te ha,se nuk kam ngren as dreken dhe mbrova per te ngrene.
  Putana Eva 5 ora.
  ika.
   
 10. edda

  edda Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Ne keto momente dua nje akullore te madhe me profiterols dhe me shume çokollate. Kam frigon bosh [​IMG]
   
 11. Bora*

  Bora* Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  sikur ta kisha aq te gjate gjuhen sa te arrinte te cikte dhemballen qe te dhemb TY.
   
 12. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Deshira ime ne kete moment eshte qe te shoh avatarin tim...sepse ka nje kohe qe nuk e kam pare!!! /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 13. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime e modhe eshte qe te kaloj kjo m"t monotnie se na çmeni [​IMG] :smash: :smash:
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  deshira ime tani eshte te kap Putrakun per veshesh. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ok ok mos gjuj :smash: me perkedheli e kisha fjalen.
   
 15. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Lene Putrakun se sot si hy n'pun as dreqit, u ka bo si peshk i zim... grip i modh knej!!

  Presim komposto per okazionin!!
  Familja
   
 16. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Lalo, deshira individuale - jo familjare !!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

   
 18. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  ... jo desha vetem me i dhon nji si biçim pergjigje pytjes se vargut te fundit... [​IMG]

  [​IMG]
   
 19. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Pse u nive si e morme n'pytje e?? [​IMG]
   
 20. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Deshira juaj ne kete moment?

  Jo e niva si per detyre me tu pergjigj...

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe