DHIMBJA E RRADHES!

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Eni_Shqiptari, 15 Oct 2004.

 1. Eni_Shqiptari

  Eni_Shqiptari Primus registratum

  DHIMBJA E RRADHES!

  U shpreh vellezerve dhe motrave kosovare dhimbjen time si shqiptar per humbjen e 16 jeteve te pafajshme ne aksidentin tragjik prane Fushe-Arrezit.

  Humbja e nje jete te re eshte e dhimbshme, dhe me te dhimbshme e ben fakti qe ata ishin vellezerit tane.

  Me dhimbje
  Eneid
   

Shpërndajeni këtë faqe