Dilema

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Ema, 4 Nov 2002.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Dilema

  Ku po vete Shqiperia?Ku po shkojne ata qe s'kthehen me,ata qe kane krijuar nje jete me te mire jashte atdheut?
  Ku po shkon vendi me klasen me idjoteve te politikaneve qe kemi,me gazetat,vjedhjet dhe korrupsionin...
  Ku po shkon mentaliteti i frikes dhe dyshimit,jeta qe bene prinderit tane,urrjetja dhe lufta e klasave???

  Nje brez i ri,per nje Shqiperi me te mire...
   
 2. B

  B Primus registratum

  Re: Dilema

  Ema edhe patrioti im Mirditori ka shkrujtur dicka te tille mbi te ardhmen e Shqiperise.
  Ate e gjen me poshte temes tende me titull:
  A ka alternative shpetimi per Shqiperine:
  Beso keshtu eshte.
  Edhe une dua te diskutoj te njejtin problem por nga mungesa e kohes jam detyruar dhe e kam lene mbas dore.
  Te pershendes nganjehere se e shkrep plot /pf/images/graemlins/wink.gif
  Bye
   

Shpërndajeni këtë faqe