Disqet me te bukura ne Shqiperi(Shqip)

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Sallaku, 1 May 2003.

 1. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Disqet me te bukura ne Shqiperi(Shqip)

  Thjesht desha te blej disa disqe por ngaqe nuk jam vete atje desha te di mendimet e juaja.Faleminderit
   
 2. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: Disqet me te bukura ne Shqiperi(Shqip)

  Mua me ka pelqyer ai disku SHQIP SHQIP SHQIP- nga TAR.
  Tjeter.. ?
   
 3. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: Disqet me te bukura ne Shqiperi(Shqip)

  Keto te fundit se ate e kam
   
 4. Klaudia

  Klaudia Primus registratum

  Re: Disqet me te bukura ne Shqiperi(Shqip)

  CD-t me te fundit qe preferohen andej jan FIKS FARE Vol. 2 (shum cool kjo); LANCIO HIT PRILL 2003,dhe NJE KENGE PER TY PRILL 2003, dhe nje greke GREEK SPIRIT , thats it ....

  CIAO

  ENJOY :rockband:
   

Shpërndajeni këtë faqe