Dita e juaj sot ...

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Dreamer, 23 Jul 2015.

 1. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  me hope.
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sot shume shume gri ... dite gjumi me duket ...
   
 3. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  E lagur... :(
   
  joetisti_ likes this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E lodhshme, do jete edhe kjo koha qe ndikon negativisht.
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  SHume gri duket
   
 6. katsune

  katsune cherry blossom

  do doja qe dita te kishte te pakten 48 ore :/ keto jane shenja plakjeje.
   
  joetisti_, gurax and Almaa'95 like this.
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E lodhshme, shpresoj ne darke te permiresohet :)
   
  joetisti_ and katsune like this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sa vjece je ti, broken? ops, harrova qe plakat nuk pyeten per moshen... :p (pranon shaka, e? :) )

  (tema) me mungese te theksuar aktiviteti fizik, por me shume mendor.
   
  katsune likes this.
 9. hareid

  hareid Papirus rex

  Dita jem sot...
  Filloi mire me nje optimizem te madhe dhe pas humbjes se kombetares perfundon keq me deshperim....
  Megjithate cdo lavdate per lojtaret tone...Luajten deri ne maksimum, por per fat te keq nuk u shperblyem se pakti me nje pike.
   
  Almaa'95 and joetisti_ like this.
 10. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Kot , e lodhshme!
   
 11. katsune

  katsune cherry blossom

  une jam 28. por plakja ime ka filluar qe 20 vjec me duket. :)

  dite e mire ne pergjithesi.
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  28?! Tregon me e vogel !

  hic. Asnje pune per te qene. Vetem kur punoj "bukur", me shijon dita.
   
  katsune likes this.
 13. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Katastrofe!! Ne pike te mgjesit debat ,pastaj provimiii, vape e madhe dhe per ti vene kapakun desh me shtypi makina boo :eek::kafka:
   
  joetisti_ likes this.
 14. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Sot nje dite me vapen ashtu, ndryshe nga heret e tjera. Nuk ishte vegim, se eshte hera e dyte.
  :balanc:
   
  joetisti_ likes this.
 15. klea

  klea Ad Maiora

  ik bej plazh doktor .....ta besh vapen ndryshe
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e lagesht, e lengshme, e akullt, brenda nje shisheje...
   
 17. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  :giggle::giggle:
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Shtrydhe
   
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Gjallë :rolleyes:
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  U njoha me nje kurd te Irakut dhe sot ishte stress i GJALLE ne pune.
  Tashti do relaksohem me kete komshiun siper meje,duk shkuar ne nje lokal ku natyrisht do kete BIRRE te ftohte.
  KLM.
   

Shpërndajeni këtë faqe