Ditari i dites

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga paradise, 12 Nov 2002.

 1. paradise

  paradise Primus registratum

  Ditari i dites

  Nqs beni ose ju ndodh ndonje gje e bukur,interesante ose e cuditshme(edhe marri me ken nuk ka problem),te tregojm qe te cuditemi ose thjesh me dhan nje mendim,Ok? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Dje hengra nje molle dhe gjeta nje krimb
   
 3. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  E gjete apo e hengre?
   
 4. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Qe e gjeta e gjeta mbrenda /pf/images/graemlins/smile.gif po per ta ngrene e lash qe ta haja ne syfyr rozi /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
  Do me japesh nje ide si ta gatuaj ?
   
 5. Karl von Ghega

  Karl von Ghega Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Po mundohem me e postu ne te tana temat:
  Shkodran ! ju lutem flitni ne dialekt ne kjofte se e ndini vedin SHKODRAN!
  Zoti ju bekofte
   
 6. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Karl ke te drejte ti, po puna ashte se ne ne shkolla na kane stervit me shkru ne gjuhen letrare edhe me fole kena fole ne shkodranishte. Pak a shume si puna e rrobotit.. prandaj...nuk asht puna se nuk dina e nuk dona... :smash:
   
 7. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Ne po flasim me dialekt po e keqja eshte se nuk mundemi ti shkruajm......
   
 8. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Un per vedi mundem edhe me shkru shkodrançe hi hi hi /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Me u sforcu ne max, por ka disa fjal qe nuk mundesh me i shkru kurr...
   
 10. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Vetem nje fjal ndoshta nukmund ta shkruaj per te tjerat i thaj /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Cilen :confused:
   
 12. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Nuk i tregohen pikat e dobeta e dobeta gjithkujt apo jo ? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. harap

  harap Guest

  Re: Ditari i dites

  mbaji per vedi se te duhen po a ka mundesi me dit se ca na ke ba me hanger sot per iftar /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Grosh edhe ka dal klas se i kam hedh edhe mish te thate .Te pa plas naku prej marazit qe nuk eshte edhe ai kut ta lexojn kete mesazh /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Mos harro turshiat dhe birrat... :smash:
   
 16. skodrinon

  skodrinon Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Per zoten rosi vetem ty pa t ndi qe tu hanger grosh pin birr po nejse se pa ta falim /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Nuk ke kena cu asnjeni mir sot prej gjumit...
  Po si nuk shkokan birrat? Ndoshta per ty nuk shkojne....
   
 18. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  sot kam kuptu qe shkodranve kan fillu me i ra trut ne qafe :smash:
   
 19. paradise

  paradise Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  Edhe un e kam kuptu sot se jan disa shkodran llapazan...
   
 20. novak

  novak Primus registratum

  Re: Ditari i dites

  mesa di une nuk lejohet birra(pije alkoolike)ne iftar,nqs jo me falni per injorancen ne kete fushe [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe