Djalli

Diskutime tek 'Teologjia' filluar nga Iliro Dardan, 10 May 2012.

 1. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Ne fakt eshte krishti por i fese ortodokse.
  Mami eshte ortodokse kurse babi eshte mysliman.
   
  mirdita and Sonia007 like this.
 2. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Sapo me iku nje engjell mua dhe tani ngela vetem pa engjellin tim te dashur qe e doja kaq shume.:confused:
   
  mirdita and Sonia007 like this.
 3. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Aha respekte per mamin sepse qenka si una :)
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te kjo tema Djalli dolen disa probleme. Te jete e mundur valle se grindjen e ka futur Djalli? :)
   
  Sonia007 likes this.
 5. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Ku ka sherr, kerko gruan ka thene ai i mocmi!
  Tek grindja eshte femra dhe jo djalli qe dikton :p
   
 6. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Gruaja fut shejtanin ne shishe...E di ti kete :/
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te filmi "Kapedani" thote taksisti: "shershe la fam, do te thote se sebepi i sherrit eshte femra" :) Jo jo s'mund te jete e mundur me keto vajzat tona. I kemi si embelsira dhe s'mund te shkaktojne vecse ADMIRIM
   
  Sonia007 likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  den pas na gamithis alu jati emis den gamame adres an adras ise!
   
 9. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  hej po cne kto fjale grege?
   
  Sonia007 likes this.
 10. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Djalli eshte ne pune te vet.
  Lereni rehat se po e ngacmuat ju rregullon qefin.
   
  Romantik likes this.
 11. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Po pse ty nuk te plq te ngacmosh te panjohuren :/ Duhet pak guxim ;)
   
 12. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Kur shkon ujku tek gjahtari,gjahtari i thote ujkut:
  Pse erdhe?
  Dhe ujku i pergjigjet se erdha per tu vrare.
   
 13. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Edhe ti kshu e ben ket pune o zonje e nderum.
   
 14. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Jo nuk eshte e thene por une jam tip qe me plq te guxoj kjo eshte e gjitha...Nuk del ne te gjitha rastet keq nese di ta menaxhosh situaten ;)
   
 15. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Zonjushe :)
   
  joetisti_ likes this.
 16. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  Cfare dege po studioni ne Universitet apo per ca keni mbaruar ne universitet?
   
  mirdita likes this.
 17. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Jasht teme ;)
   
 18. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Po perse nuk ia kthen pergjigjjen.Per mendimin tim kur dikush te pyt diqka duhet t'ia kthesh pergjigjjen :)
   
  Drogba likes this.
 19. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  1.Sepse nese ka interes te me pyese mua le ta beje privatisht ;) 2.Nuk ka lidhje me temen qe po diskutohet. 3.Sepse ndoshta kam deshire e ke menduar kete :/ :)
   
  mirdita likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  E vertete. Por mirdita vete do pergjigjej sepse ajo s'do t'i prishe qejfin askujt edhe duke cenuar pakes interesat e saj te ngushta. Vetem kujdes se te kjo tema e djallit ka sherre... :ninxha:
   
  Drogba and mirdita like this.

Shpërndajeni këtë faqe