do te doja ta ndryshoja emrin tek albforumi...

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Megg, 6 Dec 2010.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  A mund te me ndihmojne administratoret ju lutem????
   
 2. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  mua gjithashtu,,,,ju lutem:D!!!!!
   
 3. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Zonjusha ju lutem shkruani dhe emrin qe doni te merrni prane postimit.
  Nderkohe kini kujdes se pas castit te ndryshimit, identifikimi mund te behet vetem me emrin e ri!
   
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  Do te doja ta ndryshoja nga megibashi ne thjesht
  megi
  Faleminderit!
   
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  fatkeqesisht megi eshte i zene. Mund ta bej MegiB?
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  ok,,,
  faleminderit!
   
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
   
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  Shume faleminderit!!!:)
   
 9. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  do te doja ta ndryshoja emrin ne romi...shume faleminderit!!!!!
   
 10. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
   
 11. GENIU$

  GENIU$ Valoris scriptorum

  SHUME FALEMINDERIT!!!!
   
 12. Megg

  Megg Carpe Diem

  O Mandi si i behet me e ndryshu edhe 1 here emrin:(????
  Nqs mundesh kuptohesh,,,dhe te shkruaj si e dua...
   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Mandi te lutem po mundesh te me ndryshosh emri...te ma besh anasarande
   
 14. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
  Heren tjeter qe do logohesh ne sistem duhet te perdoresh Anasarande (me A te madhe)

  MegiB te lutem shkruaj direkt emrin e ri qe do
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  mandi une dua te ndryshoj emrin ta bej ANNA
   
 16. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be:
  Tani e ke ANNFOREVER (me te medhaja)
   
  ANNAFOREVER likes this.
 17. emirjola

  emirjola Primus registratum

  ju lutem mund te ndryshoj emrin nga arjona ne emirjola ?flm per mirekuptimin!
   
  ANNAFOREVER likes this.
 18. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
   
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une dua te ndryshoj emrin nga ANNAFOREVER TA BEJ SWEETY.
   
 20. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Sweety u be
   

Shpërndajeni këtë faqe