do te doja ta ndryshoja emrin tek albforumi...

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Megg, 6 Dec 2010.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  sweety heart
   
 2. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Une dua ti shtoj nje d ne fund emrit tim.
  E dua Holland2010
   
  Sweety likes this.
 3. Holland2010

  Holland2010 Forumium maestatis

  Shume faleminderit ADMIN
   
 4. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  ate nick tim Snow e ben dot ;p nga hris ne Snow
   
  Sweety likes this.
 5. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Ekziston nje perdorues tjeter me nick "Snow".
   
 6. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  ene une kam nje kerkes per ndryshim emri...ee du siç e kisha me pare....PLANETARIA

  se nga erdhi ky ndrysh se mora vesh fare :p... di gje njeri :p
   
 7. kristian

  kristian Primus registratum

  vari lesht
   
 8. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  oki thenx
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po me mire ky emer qe keni.
   
  bLuE IcE likes this.
 10. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  po e kisha ate te parin, se mora vesh se pse u ndryshu ne nen- emer, rezik nga verzioni i ri :) gjithsesi po thua ti qe eshte shume mire :p moderator, ndrova mendje, dmth kjo me ndroi mendje :p mos e ndrysho :p
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  jo ste thashe gje une ti the?po mua me pelqen blu ice eshte i vecant.
   
  bLuE IcE likes this.
 12. Ian

  Ian amos

  Mund te behet nga IAN ne Ian
   
  Sweety likes this.
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  Megg plz Mand!
   
 14. abs

  abs nuk e di...

  me daten 11.11.11 e ndryshoj :wub:
   
  Sweety likes this.
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une dua ta ndryshoj emrin dhe nga sweety e dua Anna
   
 16. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Sweety, ekziston nje anetar tjeter qe e ka emrin ne forum Anna. Emri duhet te jete unik dhe nuk mund te kete duplikata.
   
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ok e dua sweety el
   
 18. mirdita

  mirdita Papirus rex

  A mundesh mua te ma nderrosh emrin nga mirdita ne Selena,ben???
   
  Sweety el likes this.
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  a mundesh mandi t eme nderrosh emerin nga sweety el ne ANNA-RENTI???
   
  mirdita likes this.
 20. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  o mandi doja me ndryshu emrin me e bere Arbeni ke mundesi vlla te faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe