do te doja ta ndryshoja emrin tek albforumi...

Diskutime tek 'Probleme me forumin' filluar nga Megg, 6 Dec 2010.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Still Mandi mund ta ndryshoj nickun ne SaD ..JU LUTEM !!
   
 2. SiL3nT

  SiL3nT Super Moderator Anëtar i Shtabit

  SaD u be :)
   
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  thanks :)
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  U be!
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Jemi qe jemi un po mbaj kte qe kam :D
   
 6. abs

  abs nuk e di...

  dhe une dua...
   

Shpërndajeni këtë faqe