DokuFest 2003

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Dua, 3 Sep 2003.

 1. Dua

  Dua Primus registratum

  DokuFest 2003

  Festivali i filmit Dokumentar dhe filmave artistike te metrazhit te shkurter mbahet per heren e dyte me rradhe ne Prizren, Kosove.

  Do konkurojne regjisore, artiste filmi nga Ballkani dhe vende te ndryshme te Evropes. Festivali fillon sot dhe zgjat deri te dielen, dmth prej 3-7 shtator 2003. Ata qe nuk mund te vijne ne Prizren kane mundesine te percjellin festivalin ne Radiotelevizionet e Kosoves si RTK, KTV, RT21.

  D.
   
 2. daywalker

  daywalker Primus registratum

  Re: DokuFest 2003

  vetem ni rren te vogel e ki bo Dua!
  vetem se nuk transmetohet drejtperdrejt ne televizione.
   

Shpërndajeni këtë faqe