Dua nje emer te bukur per baby-boy

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga anabella, 14 Nov 2003.

 1. anabella

  anabella Primus registratum

  Dua nje emer te bukur per baby-boy

  Hey, cuna goca te forumit...me thoni dhe mua nje emer cuni. Ndoshta me te bukurin qe mendoni. Do doja nje emer qe mund te thuhet e shqiptohet lehte nga te gjithe dhe me icik domethenie, dhe jo patjeter emer shqiptar. Duke pasur parasysh se dhe ju jeni te shperndare neper neper bote, kam besim se mund te me ndihmoni. Jo se nuk kam gjetur, por gjysma me duken si emra qensh e macesh...
  :rolleyes:
   
 2. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Dua nje emer te bukur per baby-boy

  anabella-me ... nje teme e tille eshte e hapur ne kete pjese e forumit ... biles e kam vene ne krye qe temat te mos perseriten ... po e mbyll e vazhdo postimin aty /pf/images/graemlins/smile.gif Kalofsh mire
   
 3. davlet

  davlet Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe