Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga Doctorpc, 25 Jun 2005.

 1. Doctorpc

  Doctorpc Primus registratum

  Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  Dua te me ndihmoni te gjej nje program qe mund te mesosh anglishten shume mire dhe nuk po gjej dot nuk dua fjalor por nje program ku mund te mesosh great anglisht.
  thanx
  shpresoj te me ndihmoni se e kam shume nevoje ket program
   
 2. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  e kam une kete program. qe te mesosh anglisht great dhe fjalor Anglisht - Shqip - Anglisht. Po.. problemi eshte se ti je ne athine e jo ne tirane.

  po gjete ndonje zgjidhje me thuaj qe ti jap.

  shnet
   
 3. Doctorpc

  Doctorpc Primus registratum

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  faleminderit qe mu pergjigje te kam derguar nje mesazh privat po deshe shife dhe mi dergo ne winrar qe te kem mundesi qe ti downlodoj
  thanx man
   
 4. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  orgis me fal per vonesen, por kohet e funbdit spara e hap albforumin. do ti dergoj me imel kete jave ose do gjej nje zgjidhje qe ti shkarkosh. ciao
   
 5. Doctorpc

  Doctorpc Primus registratum

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  faleminderi shume pres me padurim
   
 6. GuJack20

  GuJack20 Primus registratum

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  Per te mesuar anglisht, kujt ma ka kerkuar i kam dhene "Learn To Speak English" 8.0 qe eshte nja 4 CD. Nuk besoj (ose nuk e dija) se ka ndonje soft per te mesuar nje gjuhe, aq te vogel sa te dergohet me e-mail...
   
 7. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

  po... behet pjese pjese, neqoftese skemi mundesi te gjejme host. por une e kam gjetur dhe... seshte problem
   
 8. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar a

  LingvoSoft Talking Dictionary 2007 eshte program(Fjalor i mire per fillestaret qe duan te mesojne English.
  Ka rreth 400.000 fjale
  Me pas shkojme tek programe me te avancuara si Rosetta Stone apo 4DVD e "Tell me More English"
   
 9. ramion

  ramion Primus registratum

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar a

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  LingvoSoft Talking Dictionary 2007 eshte program(Fjalor i mire per fillestaret qe duan te mesojne English.
  Ka rreth 400.000 fjale
  Me pas shkojme tek programe me te avancuara si Rosettka Stone apo 4DVD e "Tell me More English"

  [/ QUOTE ]
  Ka mundesi te me thuash passin se nuk mund ta depaketoj dot flm
   
 10. a1

  a1 Primus registratum

  Dua nje program per te mesuar Anglisht

  a1
   
 11. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar a

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Me pas shkojme tek programe me te avancuara si Rosetta Stone apo 4DVD e "Tell me More English"

  [/ QUOTE ]

  Mund te na japesh ndonje link per keto programe /pf/images/graemlins/laugh.gif

  FLM
  /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. elvisi

  elvisi Guest

   
 13.  
 14. albina

  albina Guest

   
 15. eleni diko

  eleni diko Primus registratum

  anglisht shqip
   
 16. eleni diko

  eleni diko Primus registratum

  nuk po e mar vesh lexoj me lart ku thot tell me more anglisht e zbrita po nuk e luan si program dua nje ta zbres falas me toorent ose opolad ju lutem me ktheni pergjigje
   
 17. eleni diko

  eleni diko Primus registratum

  ju lutem me ndihmoni dua nje fjalor shqip anglisht i kam provuar te gjitha cka thot me lart po pa rezultat mund te me ndihmoni ju lutem se ngela te faqa jaj e spo mar vesh edhe tell me more english e kam zbritur po nuk e luan si program flm klm.
   
 18. eleni diko

  eleni diko Primus registratum

  :hot:oooooooooooooo nje pergjigje ju lutem
   
 19. gëzime

  gëzime Guest

   
 20. gbbbfdghhtr

  gbbbfdghhtr Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe