dua qe kerkesa ime te meret parasysh te me pranoni si pjestar i stafit me respekt aldo

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga dj_aligator, 21 Nov 2013.

 1. dj_aligator

  dj_aligator Primus registratum

 2. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  me paster se kaq ske ku me gjet hallall vlla ja ke thy brinjet ktyne :p
  skan llafe me te thene tani ja ke mbyll gojen :-D
  loth trut kot me kto se ashtu sic ke shkrujt ashtu do ngeli kerkesa jote
   
  dj_aligator likes this.
 3. dj_aligator

  dj_aligator Primus registratum

  ti na demoralizove fare tani un do kembgul qe kerkesa ime te meret parasysh nga pjestaret e stafit te ketij forumi ju bej thirje te rishikohet dhe njeher kjo kerkes
   
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Mjeshter sa je futur ne forum, kalo njehere nje kohe te mire e pastaj kerko te jesh pjese e stafit
   
  Hektor12 likes this.
 5. dj_aligator

  dj_aligator Primus registratum

  po ju kuptova paster dhe qart zoti mandi me respekt aldo
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe