Sugjerim Dua te largohem nga #stafi

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Missy, 12 Oct 2017.

 1. Missy

  Missy Forumium praecox

  Pershendetje :) dua te largohem nga stafi sepse nuk kam shum kohe per te kaluar ne chat edhe kur futem nuk kam mundsi te kryje detyren e aop.. ishte kenqasi te isha pjes e stafit tuaj.. ne vend Tim mund te jet dikush qe vertet kalon kohe ne chat Ben detyren dhe qe e meriton aop.
  Faleminderit!!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  hax0r, Haribo, KoRn and 1 other person like this.
 2. Lazo

  Lazo Forumium praecox

  Me vjen vertet keq qe nje vajze si ty nuk ju dha mundesia per te kontribuar si SOp.

  Gjithe te mirat :)
   
  Missy likes this.
 3. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un mendoj qe daten 12 Oct 2017 ti bejm nje kerkes Zotin President ....... ILIR METES Qe TE Uli FLAMURIN GJysem Shtiz meqe Po Le ti Ac e dashur Missy:D:d
   
 4. Missy

  Missy Forumium praecox

  E me mo mir do beje


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  POKER likes this.
 5. Aldo

  Aldo Forumium praecox

  Hahahahahahahahaha ah ju I keni nterezi
   
 6. Missy

  Missy Forumium praecox

  Aldoooooo o dallaveraxhiiii
   
 7. England

  England Drejtori

  Missy :)
   
  alesia1 likes this.
 8. POKER

  POKER Forumium maestatis

  po ne forum mi lale futec tija po su fute jepja lalit tat nick a te kuptohemi
   
 9. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  cfar humbje .
   

Shpërndajeni këtë faqe