Sugjerim Dua te largohem nga #stafi

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Missy, 12 Oct 2017.

 1. Missy

  Missy Forumium praecox

  Pershendetje :) dua te largohem nga stafi sepse nuk kam shum kohe per te kaluar ne chat edhe kur futem nuk kam mundsi te kryje detyren e aop.. ishte kenqasi te isha pjes e stafit tuaj.. ne vend Tim mund te jet dikush qe vertet kalon kohe ne chat Ben detyren dhe qe e meriton aop.
  Faleminderit!!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Aldo, hax0r, Haribo and 2 others like this.
 2. Lazo

  Lazo Forumium praecox

  Me vjen vertet keq qe nje vajze si ty nuk ju dha mundesia per te kontribuar si SOp.

  Gjithe te mirat :)
   
  Missy likes this.
 3. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un mendoj qe daten 12 Oct 2017 ti bejm nje kerkes Zotin President ....... ILIR METES Qe TE Uli FLAMURIN GJysem Shtiz meqe Po Le ti Ac e dashur Missy:D:d
   
  Missy likes this.
 4. Missy

  Missy Forumium praecox

  E me mo mir do beje


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  POKER likes this.
 5. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Hahahahahahahahaha ah ju I keni nterezi
   
 6. Missy

  Missy Forumium praecox

  Aldoooooo o dallaveraxhiiii
   
 7. England

  England Drejtori

  Missy :)
   
  alesia1 likes this.
 8. POKER

  POKER Forumium maestatis

  po ne forum mi lale futec tija po su fute jepja lalit tat nick a te kuptohemi
   
 9. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  cfar humbje .
   
 10. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  mos ik Missy per hater tem
   
 11. Missy

  Missy Forumium praecox

  Aldo u dallaveraxhi un ik dhe erdha
   
 12. Missy

  Missy Forumium praecox

  Teddy mos u tall se te mbyta
   
 13. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  sa simpatike duksh te kjo foto
   
  Missy likes this.
 14. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  ik moj katunare mokrra qafen thefsh :p
  kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
   
 15. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

   
 16. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  mos ngresh gje tjeter ti re malaka gjysem shtiz :p
   
 17. Missy

  Missy Forumium praecox

  U crazy
   
 18. TeDdY

  TeDdY Primus registratum

  U be nji vit qe esht ber kerkesa po missy nuk iku. shyqyr zotit
   
  Vilsoni likes this.

Shpërndajeni këtë faqe