Dua te luaj shah ne forum. Si?

Diskutime tek 'Arkivi' filluar nga Vis Elbasani, 22 Nov 2002.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Vis Elbasani

  Vis Elbasani Anëtar

  Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Pershendetje! A mund te me thote dikush qe merr vesh se si mund te procedohet per te nisur nje loje shah ne forum? Cfare duhet te bej pasi te hyj te njoftimi per te luajtur shah? Si ta kuptoj nese dikush eshte i gatshem? A duhet te postoj gatishmerine time me parë? Si?
  Flm. per pergjigjet!
 2. durrsaku

  durrsaku Anëtar aktiv

 3. TEDI

  TEDI Anëtar aktiv

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Visi ku te thote te krijosh bordin tend aty zgjidh nje Kundershtar dhe vendos emrin e tij dhe adresen e emailit te kundersharit ... pastaj kur ke krijuar bordin dhe fushen e lojes filloni lojen ... po deshe e bojm bashke i loje nese ke qejf dhe te ta shpjegoj me mire . Me jep adresen tende te emailit dhe e filloj une si ndeshje ...
 4. NYC_GUY

  NYC_GUY Fillestar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Po mirre levizjet behen kur te duash apo si ??????
 5. albana

  albana Fillestar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Po per te luajtur tavell behet gje?
 6. NYC_GUY

  NYC_GUY Fillestar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Jo po mos lozim dhe me shytoka tani , kush do beje ndonje loje shah me mua gjysem fillestarin >
 7. ERTUSHKA

  ERTUSHKA Fillestar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  ne qofte se s'gjen kundershtar per te lojtur ,shko tek www.pogo.com ku luajn 2000 veta ne dite
  ne qofte se ndonjeri prej jush e mban veten per te mire ,mua me kini gati ne cdo kohe ,vetem vini e-mail
 8. NYC_GUY

  NYC_GUY Fillestar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Nqs dikush ka deshire dhe kohe te loze le ta krijoje nje tavoline adresa ime e mailit eshte NYCGUY398@aol.com ,
 9. Vis Elbasani

  Vis Elbasani Anëtar

  Re: Dua te luaj shah ne forum. Si?

  Mire, po si ta jap adresen? Une po ta nis me mesazh privat, po si ta marr vesh qe ti ke hapur lojen, apo duhet te trokas aty ke ajo adresa e shahut dhe te gjej ty...
 10. VAJDIN

  VAJDIN Guest

Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe