Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Gigolo, 7 Dec 2002.

1. Kordelja

Kordelja Anëtar i njohur

Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

Vej bilbil cuno qe te ngjoje lagjjaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
  2. tirana

tirana Fillestar

Ta kom thon ta kom thon, po jo te gjithen veç. Kusurin kom me ta bo surprize.. Te shpalafte ty se u ke volgarizu qamet. Vje dhe ka lagjje e mire mi t'ashtufte breshku..
  3. Rrapatushja

Rrapatushja Fillestar

Mbi BillBob Angjelina vuri forcen e vargmaleve "Wooo hoooo HOT" qe gjenden afersisht 17.5 cm mbi kerthize, 11 centimeter nen gushe dhe perkatesisht 9.6 centimeter largesi nga fillimi i cdo krahu.

Ideja e plastelines po me intrigon, eshte goxha me e thelluar se ajo imja e perdorimit te Smoked Ham per mbushje dhe zgjatje...
  4. Kordelja

Kordelja Anëtar i njohur

Uaaaaaaaaa :eek: u bo si me qene Involtini :eek: , kujed kinjat mojjjjjjjj se mos merr ajer e shfryhet masnej :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
  5. olti

olti Anëtar i njohur

Kur pash nga jashte, thashe po Kordelja ca do ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
  6. assassino26

assassino26 Fillestar

Ktu vetem gra paska me sa shof une edhe rralle rralle burra.Me duket se do jene gra te martume edhe interesohen pe burrat /pf/images/graemlins/laugh.gif
    Njoni jepte cunit makarona edhe i thoshte ha te keqen babi se te rritet bibilushi...E nigjon nga aneksi e shoqja edhe del me vrap ja merr pjaten femijes edhe i thote te shoqit:-Po ti ha per vete mor burre se femija para gjysem ore hengri... /pf/images/graemlins/wink.gif
  7. JoNiDa1

JoNiDa1 Fillestar

Hmmmm...ca dmth me ket ti,qe e ke te madh e? /pf/images/graemlins/tongue.gif Ti mund ta shkurtosh duke e bere synet /pf/images/graemlins/tongue.gif
  8. bobo

bobo marksist-leninist

...,le cthon!?
    -shum kalitje,dhe pun edukuese.
    ke kalitja filloje me hekur t`rrobave...,dhe shkall-shkalle deri ke lavatricja...!?
    -pa len pas dore edukimin,se ndryshe ske ku shef rezultatet e punes kalitese.
    ,se desh harrova;edhe du(o)rim!
    suksese!,ne rritjen e misrit,ishalla ma dhe moti! :rolleyes: :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
  9. genti

genti Fillestar

Ne nje emisjon pash se mesatarja ishte 16,ndersa mesatarja e shqiptareve duhet te jete aty te 18-ta, se nga ai drejtim jemi "kushurinj"te gomarit.
    Pastaj mendoni sikur ta kishin femret nje kompleks te tille dhe te degjoje ndonjeren duke i thene shoqes: "he moj e pe c'derr-vagine kish filanka, he, te ka faj ajo"! /pf/images/graemlins/laugh.gif
  10. assassino26

assassino26 Fillestar

Ktija i them studim teme una...Kjo goca i ka hy ksaj temes duke e studiuar qe nga fillimi.Une thashe cne kto me siper fjalet e mija,kur mu kujtua qe para disa muajsh i kisha shkruar vertet une... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
    Germo Tare germo...Ne fakt me ka ndodhur 1 here ne plazh 1 gje e tille edhe qe atehere vesh vetem boksera /pf/images/graemlins/laugh.gif
  11. mostro

mostro Anëtar aktiv

5cm me teper vetem kete javen e funit..nqs do vazhdoj kete lloj ushtrimi ka per te vaj deri ne 4 m por jo me teper.

hardhia e rrushit ere!se mos e merrni per nonji gomarllik tjater.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  12. insane

insane Guest

a do qisi gjo ajo hardhia jote apo jo?

po pres per rrush't une /pf/images/graemlins/tongue.gif
  13. mostro

mostro Anëtar aktiv

ahahahaaa insane sa e forte kjoja!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
  14. insane

insane Guest

/pf/images/graemlins/tongue.gif
  15. shkodran

shkodran Fillestar

Nuk me duket se duhet ti kushtni nje vemendje kaq te madhe kesaj teme. Pa dashur t'ju fyej me duket sikur shumica prej jush nuk jane konfident me veten. PEr te mos u zgjatur desha te them qe nuk eshte shume e rendesishme sa sa i madh eshte por se si e perdor. Ndoshta jam gabim por ndonje vajze mund te thote se si qendron e verteta
  16. bobo

bobo marksist-leninist

hahahah...!
    un,e perdor, me t`dy duart /pf/images/graemlins/blush.gif dhe per t`thy arra :mad: ,dhe i kam fitu bastin komshies; hekurin e robave dhe furnelen me vajguri.

ca thoni ju goca?,-jom mrena, apo sjam akoma n`hyrje! :confused:
  17. Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

une di ca fjale te urta
    1- TOKA I TAKON ATIJ QE E PUNON
    2- NUK ESHTE SHPATA PO KRAHU TH A SKENDERBEU
    3- MUHABETI NUK ESHTE KUSH E KA ME TE MODH PO MUHABETI ESHTE KUSH MUSH GOTEN
    hahahahahaa
  18. pupi

pupi Fillestar

po re po

jo po menyra jo po metoda

muhabeti eshte i thjeshte : sa me te modh ta kesh dajakun aq me mire

ndryshe sdo thoshin femrat kur ju vje qefi : shtyjeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    : jepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    pra duan sa me shume vellim ta kene mrena

vete e kam mbi mesatar
    sepse kam qene ne bordell dhe kam pyt bucet qe shofin 500 penisa ne dite
  19. Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

HAAAAAAAAAAAAAAA
    ALABAKO
    HALLALL
  20. J.P

J.P Fillestar

Po po ta kesh 15 cm ka problem? Ndonje mendim nga vajzat....!

Shpërndajeni këtë faqe