Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

Diskutime tek 'Eros' filluar nga Gigolo, 7 Dec 2002.

 1. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Vej bilbil cuno qe te ngjoje lagjjaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 2. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Ta kom thon ta kom thon, po jo te gjithen veç. Kusurin kom me ta bo surprize.. Te shpalafte ty se u ke volgarizu qamet. Vje dhe ka lagjje e mire mi t'ashtufte breshku..
   
 3. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Mbi BillBob Angjelina vuri forcen e vargmaleve "Wooo hoooo HOT" qe gjenden afersisht 17.5 cm mbi kerthize, 11 centimeter nen gushe dhe perkatesisht 9.6 centimeter largesi nga fillimi i cdo krahu.

  Ideja e plastelines po me intrigon, eshte goxha me e thelluar se ajo imja e perdorimit te Smoked Ham per mbushje dhe zgjatje...
   
 4. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Uaaaaaaaaa :eek: u bo si me qene Involtini :eek: , kujed kinjat mojjjjjjjj se mos merr ajer e shfryhet masnej :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 5. olti

  olti Neo

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Kur pash nga jashte, thashe po Kordelja ca do ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Ktu vetem gra paska me sa shof une edhe rralle rralle burra.Me duket se do jene gra te martume edhe interesohen pe burrat /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Njoni jepte cunit makarona edhe i thoshte ha te keqen babi se te rritet bibilushi...E nigjon nga aneksi e shoqja edhe del me vrap ja merr pjaten femijes edhe i thote te shoqit:-Po ti ha per vete mor burre se femija para gjysem ore hengri... /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. JoNiDa1

  JoNiDa1 Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Hmmmm...ca dmth me ket ti,qe e ke te madh e? /pf/images/graemlins/tongue.gif Ti mund ta shkurtosh duke e bere synet /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  ...,le cthon!?
  -shum kalitje,dhe pun edukuese.
  ke kalitja filloje me hekur t`rrobave...,dhe shkall-shkalle deri ke lavatricja...!?
  -pa len pas dore edukimin,se ndryshe ske ku shef rezultatet e punes kalitese.
  ,se desh harrova;edhe du(o)rim!
  suksese!,ne rritjen e misrit,ishalla ma dhe moti! :rolleyes: :eek: /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 9. genti

  genti Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Ne nje emisjon pash se mesatarja ishte 16,ndersa mesatarja e shqiptareve duhet te jete aty te 18-ta, se nga ai drejtim jemi "kushurinj"te gomarit.
  Pastaj mendoni sikur ta kishin femret nje kompleks te tille dhe te degjoje ndonjeren duke i thene shoqes: "he moj e pe c'derr-vagine kish filanka, he, te ka faj ajo"! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Ktija i them studim teme una...Kjo goca i ka hy ksaj temes duke e studiuar qe nga fillimi.Une thashe cne kto me siper fjalet e mija,kur mu kujtua qe para disa muajsh i kisha shkruar vertet une... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Germo Tare germo...Ne fakt me ka ndodhur 1 here ne plazh 1 gje e tille edhe qe atehere vesh vetem boksera /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. mostro

  mostro Putraku

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  5cm me teper vetem kete javen e funit..nqs do vazhdoj kete lloj ushtrimi ka per te vaj deri ne 4 m por jo me teper.


  hardhia e rrushit ere!se mos e merrni per nonji gomarllik tjater.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. insane

  insane Guest

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  a do qisi gjo ajo hardhia jote apo jo?

  po pres per rrush't une /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  ahahahaaa insane sa e forte kjoja!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. insane

  insane Guest

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 15. shkodran

  shkodran Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Nuk me duket se duhet ti kushtni nje vemendje kaq te madhe kesaj teme. Pa dashur t'ju fyej me duket sikur shumica prej jush nuk jane konfident me veten. PEr te mos u zgjatur desha te them qe nuk eshte shume e rendesishme sa sa i madh eshte por se si e perdor. Ndoshta jam gabim por ndonje vajze mund te thote se si qendron e verteta
   
 16. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  hahahah...!
  un,e perdor, me t`dy duart /pf/images/graemlins/blush.gif dhe per t`thy arra :mad: ,dhe i kam fitu bastin komshies; hekurin e robave dhe furnelen me vajguri.

  ca thoni ju goca?,-jom mrena, apo sjam akoma n`hyrje! :confused:
   
 17. HeavenBesideHellWithin

  HeavenBesideHellWithin Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  une di ca fjale te urta
  1- TOKA I TAKON ATIJ QE E PUNON
  2- NUK ESHTE SHPATA PO KRAHU TH A SKENDERBEU
  3- MUHABETI NUK ESHTE KUSH E KA ME TE MODH PO MUHABETI ESHTE KUSH MUSH GOTEN
  hahahahahaa
   
 18. pupi

  pupi Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  po re po

  jo po menyra jo po metoda

  muhabeti eshte i thjeshte : sa me te modh ta kesh dajakun aq me mire

  ndryshe sdo thoshin femrat kur ju vje qefi : shtyjeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  : jepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  pra duan sa me shume vellim ta kene mrena

  vete e kam mbi mesatar
  sepse kam qene ne bordell dhe kam pyt bucet qe shofin 500 penisa ne dite
   
 19. HeavenBesideHellWithin

  HeavenBesideHellWithin Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  HAAAAAAAAAAAAAAA
  ALABAKO
  HALLALL
   
 20. J.P

  J.P Primus registratum

  Re: Dua te zgjas penisin te kenaq gocat me shume si?

  Po po ta kesh 15 cm ka problem? Ndonje mendim nga vajzat....!
   

Shpërndajeni këtë faqe