Dyqani Virtual Shqiptar,

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 29 Nov 2002.

 1. Guest

  Re: Dyqani Virtual Shqiptar,

  Mos beni gabimin qe bera une dhe bleva 24 DVD shqiptare. 17 prej tyre nuk punonin iose me mire punonin vetem per 10 10 - 15 minuta dhe pastaj ndalonin se funksionuari. Jane provuar ne mbi 10 DVD te ndryshme dhe te dhitha DVD te shtrenjta por pa rezultat. Qysh ne hapjen e tyre ato nuk kane te formatuar hapjen ne kohe te ndryshme dhe i meshojne fort e me idiotesi kopimit te tyre.
  Me e lezetshmja eshte se kur vura DVD "SHI NE PLAZH" me doli telenovela "nje jete tjeter" dhe kjo per vetem 12 minuta. Pra si perfundim asnje DVD e vlere nga keto firma feminore te prodhimit te DVD nuk e ploteson misionin e saj.
  E pastaj therasin e cirren per Coyright... :smash:
   
 2. Guest

  Re: Dyqani Virtual Shqiptar,

  Mos beni gabimin qe bera une dhe bleva 24 DVD shqiptare. 17 prej tyre nuk punonin ose me mire punonin vetem per 10 - 15 minuta dhe pastaj ndalonin se funksionuari. Jane provuar ne mbi 10 DVD te ndryshme dhe te gjitha DVD te shtrenjta por pa rezultat. Qysh ne hapjen e tyre ato nuk kane te formatuar hapjen ne kohe te ndryshme dhe i meshojne fort e me idiotesi kopimit te tyre.
  Me e lezetshmja eshte se kur vura DVD "SHI NE PLAZH" me doli telenovela "nje jete tjeter" dhe kjo per vetem 12 minuta. Pra si perfundim asnje DVD e blere nga keto firma feminore te prodhimit te DVD nuk e ploteson misionin e saj.
  E pastaj therasin e cirren per Coyright... :smash:
   

Shpërndajeni këtë faqe