E bukura,cfare eshte per ju?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Brigo, 15 Sep 2012.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Sotirrrrrrr
   
  Balahk likes this.
 2. abs

  abs nuk e di...

  Sedhja!
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Sjedhja zbukuron njeriun e vertet.
   
  Balahk likes this.
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  E bukura eshte shume dimisionale
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 5. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  e bukura.....perkufizon gjithcka qe na ben ne te ndihemi TE QETE!
   
  Hektor12 likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Dimensionale ? se dimisionale tjeter.-..
   
 7. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  oo dimensionale..nuk ehte fjale e duhur..
   
  scadarsko likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  E para shok,se bejm dhe gabime drejtshkrimore.
   
  scadarsko likes this.
 9. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  gabime jemi ...e njerez bejm po heee hahaahahahhha
   
  scadarsko and Balahk like this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Eh moj shoqe njerez bejm me shumice :p
   
  scadarsko likes this.
 11. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  ikaa see dhe ktu filloj lemshii :p:p ahhaahahahah
   
  scadarsko likes this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Lemsh ndimensional
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  [qucommis tropojanja, post: 1003022, member: 13218"]oo dimensionale..nuk ehte fjale e duhur..[/quote]
  Po dimisional qa nenkuptim ka?
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Sjellja mqs me korigjuat qepar:p:p
   
  abs and Hektor12 like this.
 15. Universal

  Universal AnonymouS

  Nuk ësht' e bukur ajo që ësht' e bukur, por ësht' e bukur ajo që më pëlqen! :)
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahahahh
   
  Balahk likes this.
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mire se u kthyet shoku.i keni munguar ketij forumi:)
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Jo edhe aq po cte bej ngarkese e madhe ... me zi gjej 5 minuta
   
  Balahk likes this.
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mos punon tek shish dhe po na pergjon :p
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Ku i dihet :p
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe