E gjeni dot...?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga enealbir, 27 Aug 2003.

 1. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  i harroi pa dashje ke furra pjekjes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. zog

  zog Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  hahaha e bukur kjo, po pergjigja e vertet megjithse me diskriminuse ne fakt eshte me e bukur: "nuk i mjaftoi leshi me mbulu majmunat" /pf/images/graemlins/laugh.gif


  aurora, me duket se pergjigja ime eshte me e gjetur se ajo e krijusit. me psikollogjike gjithashtu. e para tregon qe personalitetin policit ja jep vetem kapa, e dyta qe ka koke te vogel (pranej eshte bo polic) sa qe e fut kapelen ne kulete, dhe e treta megjithese civil (pra me kapen ne brez) nje polic mbetet kurdohere polic.
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Cfare thone 2 Kerthiza te Seksit te KUndert KUr Takohen ...
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  C Ndryshim ka Bi...a Nga BIcikleta ...
   
 5. el_che

  el_che Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  hahahhahaha, po e them une tedo, mgjthse pergjigjen ma ke dhone ti plako.

  dy kerthiza te seksit te kundert kur takohen i thone njera-tjetres:

  p*** te somes ca feste po behet ne katin perdhes
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: E gjeni dote...?

  Po ti maje icik sekretin e robo . Nejse t falet se ka Kalu i Vit dhe ne nuk jena sekretet Shteterore Top Secret qe I nXjerrin pas 50 ose ku e di une sa vjetesh ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. J.P

  J.P Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Pse eshte shtuar kaq shume popullsia e milingonave???

  :; : :
  : : : ;
   
 8. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  Sepse tani jemi rritur dhe nuk i vrasim me. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Brezat e ri merren me gjera me argetuese

  ps: pse mos te shtohen, se mos e njohin ligjin e abortit!
   
 9. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  KULMI I VARFERISE ESHTE
  KUR TE ZEN ***** MARIMANGA
   
 10. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  1 e shpejte?????
  SI i thon kinezt AUTOSTRADES????????
  :confused: :confused:
   
 11. giapar

  giapar Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  smun ec mo :book:
   
 12. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: E gjeni dote...?

  kinezce aytostrdes------------->zzzuuuuuuuuuuuuummmmm
   

Shpërndajeni këtë faqe