"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 14 Jun 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Kepucet e sheshta dmth pa taka jane te bukura por jo vetem,ndihesh rehat dhe
  modern,,,ja disa lloje...:)
  [​IMG]
   
  kacurrelsja... and mirdita like this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  mirdita and Wise like this.
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Wise and bLuE IcE like this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG]
   
  Wise and florida like this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  florida likes this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  Wise and florida like this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  florida likes this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  florida likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Megg

  Megg Carpe Diem

 13. Megg

  Megg Carpe Diem

 14. Megg

  Megg Carpe Diem

 15. Megg

  Megg Carpe Diem

 16. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 17. Megg

  Megg Carpe Diem

 18. Megg

  Megg Carpe Diem

 19. Megg

  Megg Carpe Diem

 20. Megg

  Megg Carpe Diem

Shpërndajeni këtë faqe