"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 14 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  Wise likes this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 17. abs

  abs nuk e di...

  ta dinin keto dyqanet qe ju ben kaq shume reklame, them se do te paguanin!
   
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po pak a shume keto qe i reklamoj i kam ne shpine time...hajde nje xhiro ti shikosh dhe te iken mendja sa sandale dhe papuce kam......
   

Shpërndajeni këtë faqe