"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 14 Jun 2011.

 1. abs

  abs nuk e di...

  te besoj :). vecse ate dhomen time e dua vec me nje dyshek, e komplet bosh :D
   
  Sweety likes this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ashtu do e kesh por do kete edhe disa gjera te tjera si tel.magnetofon..dollap...pc....e tje.....
   
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 13. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Une me se shpeshti mbath keso kepuc sepse te bejn te ndihesh rehat dhe bukur ndersa taka nuk mbathi shum shpesh rrall shum ne ndonje ndej apo rast solemn
   
  Sweety el, INIT and Megg like this.
 14. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Sa bukur te rrikan ....! :);):D
   
 15. Megg

  Megg Carpe Diem

  ahahhahahahahahhahaha INIT,,,Ti ja ke dhuru more i poshter? :p
   
 16. INIT

  INIT Forumium maestatis

  Vetem me trego si i do, qe ti bleje dhe ty nje pale .... hahhah ( Shpresoj mos ta keshe kemben shume te madhe ... hahhaha ) :):D;)
   
 17. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ahh shum bukur rrin ne këmb dhe e paskan edhe nr.tem qe e mbath
   
  Sweety el likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]vesh ne te perditshmen time keto lloj kepucesh por vesh edhe keto model..[​IMG]
   
  mirdita likes this.
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  ;)
   
  Sweety el likes this.
 20. Megg

  Megg Carpe Diem

Shpërndajeni këtë faqe