"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 14 Jun 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el and mirdita like this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  Sweety el likes this.
 9. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Kepucet e sheshta jane mese te pershtatshme per ambjentin e punes.
   
 10. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  Kepucet pA taka mund te jen te jen komode po aspak seksi!
   
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Dmth kjo qenka arsyeja qe i mbanke te veshura per tu dukur sexy:p
  mire qe e sqarove se po mendoja se ishe nga ato femra qe jane 150cm dhe nga halli ishe e detyruar t'i mbaje :p
   
  Roberto_uk likes this.
 12. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Lool ashu kam menduar edhe un qe i veshin per tu duk te larta se dija qe qenkan per tu duk seksi flm per infot girls :D
   
 13. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  E po e shikoni, e mesuat dicka te re :)
   
  Balahk likes this.
 14. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Yep duke u rrit duke mesuar :d
   
  Balahk likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Flm pra,se do kisha vdekur injorant :p :D
   
 16. Pazzini

  Pazzini Valoris scriptorum

  ka si nuk ka?po varet ca shije ka njeriu te vesh ka dhe qe si kan qef fare..
   
  Elia:) likes this.
 17. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  Ska gjo e kam per detyr :)
   
  Balahk and Pazzini like this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Balahk likes this.
 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

Shpërndajeni këtë faqe