"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 14 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  do me hap dyqan tani :p
   
  Sweety el likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  Balahk likes this.
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Hope and Solaris like this.
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hidh edhe nje pale atlete per mua :p:)
   
 6. katsune

  katsune cherry blossom

  Te lezetshme keto :)

  Interesant fakti qe kjo teme u rinfreskua sot, kur pikerisht mbreme pashe ne enderr qe kisha blere nje pale kepuce te reja dhe po i vishja. E pak me pare po mendoja pikerisht per endrren qe kisha pare...
   
  Sweety el likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 12. Hope

  Hope dans ton coeur

 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ç'më thua :p
   
 14. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  upload_2016-11-22_1-53-58.png
   
  Hope likes this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Paske kamen e vogel :p
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  38! Jo pikërisht numri i Cinderelles :p
   
 17. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  perfect..keto lloj me. pelqejne shume dhe i perdor shpesh..
   
  TinkerBell likes this.
 18. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  paskemi gusto te njejte persa i perket akleteve..keto lloj i adhuroj:) :)
   
  TinkerBell likes this.
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk paskemi vetëm kaçurrelat të përbashkëta dmth :)

  Më vjen mirë :engjell:
   
  kacurrelsja... likes this.

Shpërndajeni këtë faqe