E mira

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga alinos, 3 Jul 2006.

 1. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  si e mira edhe e keqa nje burim kan dhe ai eshte burimi i zemres e mira eshte se kur nisim dicka per jeten e nisim me sinqeritet vullnet dashuri me virtytet me te larta njerzore qe fatkeqsisht i humbasim pergjat rrugtimit...lindin probleme?..... por ajo qe ka me shume rendesi mbi te gjitha eshte gabimi X se kush me shume e kush me pak duhet te jemi tolerant fales mos ket vend per urrejtje a duhet ti mbaj balta baltes meri? jemi njerez dhe ndonjehere gabimet behen vet.
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e mira s'ka fund
   

Shpërndajeni këtë faqe