Pune Elbasan, ofroj vend pune Manaxher i pergjithshem Dyqani

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 9 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kompania AZA Electronics Njesi shitje Elektroshtepiake ne ELBASAN Kerkon te punesoje: • Manaxher i pergjithshem Dyqani. Cilesite e kerkuara duhet te jene: A) Aftesi ne realizimin e manaxhimit,marketingut dhe objektivave te shitjes B) Te kete ekspierience pune manaxhues C) Aftesi … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe