Pune Elbasan, ofroj vend pune Qendistari

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 9 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkohen puntore gra dhe vajza,te afta per te krijuar punime te ndryshme artizanale si p.sh : 1-Te dine te qendisin ne makin qepse.(me hoje, azhur, mbushje etj). 2-Te dine te qendisin me dore.(mbushje ,kryq, azhure te ndryshme etj). 3-Te dine … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe