Emra Shqiptare

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 6 Jun 2003.

 1. Albert Zylyftari

  Albert Zylyftari Primus registratum

  Re: Emra Shqiptare

  benjamin eshte emer çifut
   
 2. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ok tani une ua jap juve edhe nje emer vajze LIAMRA dmth lah ilah ilallah muhamed resul allah
   
 3. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  tung nga kumanova pranoni pershendetje emer kanita
   
 4. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  tung nga kumanova pranoni pershendetje emer kanita me kuptim degjuese e All-llahut
   
 5. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  cfar d.m.th emri Eliona
   
 6. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  cfar d.m.th emri Eliona :sleep: :sleep:
   
 7. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ss
   
 8. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  emri zef eshte shume i perhapur ne veri te shqiperise cudi qe nuk ju ka rene ndermend
   
 9. Guest

  Re: Emra Shqiptare

   
 10. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Po çfarë emra janë këta ore beli...
   
 11. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Ky emere nuk ishte ne kete fjalor emrash dhe desha qe te vendoset eshte nje emer i njerit nga Pejgamberet e All-llahut ju falemindert per mirekuptim
   
 12. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  reisi
   
 13. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  emer djali qe lindi me 21 qershor.........COOLLLLLLLLLLLLLLLL
   
 14. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  emer i tmerrshem.... gjendet tek adr. Ogrish.com terrorist JORDANEZ
   
 15. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Leart-i Leu(Lindi)+ Art
   
 16. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  - Atfisht
  - Shqipëriar
   
 17. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Emri Ujëvara mendoj qe eshte emer shqip.
  Me respekt
  Blerta
   
 18. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Albi
   
 19. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ju pershendes :rockband:
   
 20. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  doriana
   

Shpërndajeni këtë faqe