Emra Shqiptare

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 6 Jun 2003.

 1. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  kerkoj nje emer per bebin tim
   
 2. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Kam fat!
   
 3. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Kam fat!
   
 4. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ose Enis
   
 5. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  kari eshte emri me i vjeter qe rrjedh nga fjala pellazge qe do te thote grek
   
 6. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Florion-qe eshte e ndare ne Flori dhe Jon pra florinjt e Jonit.Eshte dhe imi jo per gje /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  diamond, elton, milion, edmond.
  sexi names huh?
   
 8. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  TURP PER TY VAJZUSHE SI NUK E KE PYETUA ATE QE TE KA PAKEZUAR EHDE UNE QUHEM SARANDA DHE JETOJ NE MERGAT POR KUPTIMIN E E MRIT TIME E DI ME KA VEN GJYSHJA IME E NDJER E CILA NE VITIN 1983 KISHTE VIZITUAR SHQIPERIN DEH QYTETI SARANDA I KISHTE LEND KUJTIME TE MIRE ESHTE VEND BREKTETAR NE SHQIPERI KU RRITEN EDHE PALLMAT VEND ME SHUME BUKUR NATYRORE ETJ PO QE DHE NE GJUHEN GREKE NUMRIN 40 E KANE PAGEZAR ME EMRIN SARANDA NE KUJTIME TE NJE KISHE TE VJETER GREKE FLM PER MIREKUPTIM
   
 9. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ARTENE NE SHQIP TENI I ART REA EMER I VJETE I FISIT ILIR VLERA DICKA E VLEFSHME IDOL QE D.M.TH ADHURIM ILSA EMER I KOMBINUAR NGA FISI ILIR DHE SARANDA IL-SA UROJ TE JU PELQIJN PERSHENDETJE NGA MERGIMI
   
 10. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Une mendoj te vini emrin Jona .

  Me respekt Adrian Haskaj
   
 11. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  arjola
   
 12. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  emer i vecant dhe shume i bukur
   
 13. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  erveida,emer i vecante
   
 14. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  pershendetje
   
 15. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Emri>Drina ose Drini,rrjedhing nga Lumi Drini ne dukagjin,Po ashtu Kelmendtina ka nje domethenje te mire i cili rrjedh nga kelmendi,
  Elonda,Erza,Abetare shum i bukur,Jetemira,etc ka shum emra te bukur shqiptar me nganje domethenje,.
   
 16. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  EMER DJALI
   
 17. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Desha te dijë për emrin tim se qfarë do të thot pra emri im është TAURIKA.
   
 18. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  Vendosni Olti si emer shqiptar, ose Oltian.
   
 19. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  arvenol
   
 20. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  ardon
   

Shpërndajeni këtë faqe