Emra Shqiptare

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga Al-Punk, 6 Jun 2003.

 1. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  emri GARBO a eshte emer shqiptar dhe a eshti i biri i mbretit pirro
   
 2. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  lorent dhe aurel
   
 3. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  aurel,doruntina dhe lorent
   
 4. Guest

  Re: Emra Shqiptare

  qe te kete emra me shum ne gjuhe te athershme e jo Jon etj
   
 5.  
 6. mevlan

  mevlan Guest

   
 7. mevlan

  mevlan Guest

 8. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  shefqete ;p
   
  enajda likes this.
 9. bas

  bas Guest

   
 10. Baftir

  Baftir Guest

   
 11. katerina

  katerina Guest

   
 12. Dasarta

  Dasarta Guest

   
 13. arjanit

  arjanit Primus registratum

  mirdita julutem qfar domethanje ka emri elton jufiminderit pres pergjigjen tuaj
   
 14. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Elton eshte emer anglez dhe rrjedhen e ka tek el-ten.
   
 15. diti

  diti Guest

  mirdita desha ta di qfar kuptimi ka emri oreges dhe ledjon ajon emra muslimon ose a jon emra shqiptar ne qoftse edin dikush ju lutme me tregoni tung
   
 16. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Me thane te drejten keto qenkan emra pellazgesh.Veni ndonje emer taman se lat nam me keto emra plakash(ahahahah shaka).Ne ditet esotme duhen emra modern
   
 17. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  arianit....
   
 18. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Emra 100% shqiptar jane Gjin,Gent,Ndue keto jane shqiptare!
  Te tjeret jane latin,sllav ose anglez
   
  enajda likes this.
 19. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  po sokol po kreshnik po altin po gjergj po ilir po artan????????
   
  mirdita and ilirarberi like this.
 20. ilirarberi

  ilirarberi Forumium maestatis

  1000% shqipetar
   

Shpërndajeni këtë faqe