Emrat e Anetareve

Diskutime tek 'Galeri te ndryshme te Anetareve!' filluar nga Al-Punk, 25 Oct 2007.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Emrat e Anetareve

  Imazh provizor
   
 2. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Mando po ne jena lodh mer vlla tuj bo kerkesa lart e poshte me i pas titujt nen emer te vecante e origjinale ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif

  Tani si i behet??? Apo te fillojme nga aplikimet nga e para /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 3. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Mando,
  kam mundesi te ma heqesh nentitullin se e rregulloj vete ne profil, pasi ky format na e jep mundesine.

  Vete une jam kundra ketyre nentitujve standarde dhe mendoj plot njerez do te benin fare mire pa to!
   
 4. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: Emrat e Anetareve

  spo e kuptoj kete punen e titullit????
   
 5. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Re: Emrat e Anetareve

  Profili me siper ne imazh nuk eshte me relevant!
   
 6. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Mandi,
  merr ngjyre ky lloj, dhe nese po, na e kallzo i cik si behet.
  denk ju in ëdvens!
   
 7. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Si i behet t'i japim ngjyre apo ta bejme bold/pjerret titullin nen emer? Na e shpjegoni pak se s'po funksion asnjera nga provat qe bejme vete.
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Emrat e Anetareve

  Shume kerkoni ju... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif Po sikur mos t'jua themi... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  <i> titulli nen emer </i> per pjerrtas

  <b> titulli nen emer </b> per bold

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif Sceptic
   
 9. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  E kam provuar dje,e kam pruvuar sot...non funziona /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif . e provoj dhe tani dhe shikoje si do dale...
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Emrat e Anetareve

  Upsss me duket se vetem te MOD e ADMIN funksionte. Se di pse /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif
   
 11. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Bukur fort! Beni diçka pra
   
 12. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Emrat e Anetareve

  Bashkohem me kerkesen e Sceptic ... gjeni nje zgjidhje qe edhe ne populli i thjeshte i AF-se te kemi mundesi me i modifiku titujt nen emer (nick) si na ka qefi...
   
 13. 2celjan-fr3

  2celjan-fr3 Primus registratum

  Re: Emrat e Anetareve

  me sa duket forumi eshte jeta e pink paradise, une kisha nga profili i kaluar nja 800 postime + keto 100 qe kam ketu dal dore e vjeter, hajt me uroni dhe veteran, eshte tradite familjare mesa duket titulli veteran se kam pas edhe gjyshin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 14. SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe

  SoLdIeR_^oF^_fOrTuNe Forumium praecox

  Re: Emrat e Anetareve

  Ca jon kto mer???!Un se dua keshtu :pp
   
 15. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Emrat e Anetareve

  Une qekam bo veteran
  Sa mire qe ndjehem /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 16. E Perkedhelura

  E Perkedhelura Forumium praecox

  Re: Emrat e Anetareve

  Urime gjyshoooo, e ke hak
   
 17. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Emrat e Anetareve

  Falemners oj cuc ...
   
 18. Megg

  Megg Carpe Diem

  Deri tani nuk kam aankesa.....
  Forum perefkt per mendimin tim...Vazhdoni keshtu!!!!
   
  mirdita likes this.
 19. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Deri tani jane rregull,por ta ruajne vleren e ketij forumi.
   
 20. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  cfare kane ''moderatoret''?
  Cfare do te thote kjo fjale se nuk e kuptoj?
   

Shpërndajeni këtë faqe