Emrat e Anetareve

Diskutime tek 'Galeri te ndryshme te Anetareve!' filluar nga Al-Punk, 25 Oct 2007.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Dhe un mendoj si Megg dhe Gangsterja Esht nje forum perfekt ku mund te mesosh ndonje gje te re,ku mund te krijosh shoqeri te re,ku mund ti shprehesh problemet qe i ke,etj.Vazhdoni keshtu Ju uroj shum fat
   
  Narkomane and Megg like this.
 2. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  Po moderator cfare do te thote?
   
 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Mendoj diqka qe e percjell gjendjen e forumit quhet moderator
   
 4. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  forumi esht shum i bukur, por e keqja ime esht qe harrova pass e adreses tashti detyrohem tja nis postimeve nga e para
  Kam qen gangsterja dikur :p :p
   
  Pinky likes this.
 5. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  futu ne forum apo ke harru ti pasin si un
   
  Pinky likes this.
 6. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  Bedrie per shkurt
  P.S Po kerkoj qazimin ma ka pare kush:p
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  :hidhu::hidhu::hidhu:e kam pare me nje qobanesh maje malit duke kullot dhent!
  une quhem TOMAS_shkurt TOMA me therasin !
   
 8. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  ta gezojsh emrin o cuni
  Jetmira gjat
  Bedrie shkurt
   
  scadarsko likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  flm moj goce!
  :hidhu::hidhu::hidhu:bedrie shkurt
   
 10. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  ste besohet ee
   
  scadarsko likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  jo sepse eshte emer i vjeter......gjithsesi ska emer te shemtuar ,sejcili emer ka rendesin e saj !
   
 12. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  bej shaka se squhem ashtu
   
  scadarsko likes this.
 13. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  :)Jetmira
   
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :p Burrelsja per ma shkurt
   
 15. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Sa emer i bukur. Si te therrasin shkurt ty, burr?? :)
   
  Balahk likes this.
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :D
   
 17. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  :(:):):)Mos harro se burrat bejn gjithshka :hidhu::hidhu::hidhu:
   

Shpërndajeni këtë faqe