Endrra ime eshte ...!

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga J.P, 21 Mar 2004.

 1. J.P

  J.P Primus registratum

  Endrra ime eshte ...!

  Ketu peopel mund te shkruani endrrat tuaja! Diskutime pereth tyre! Cfar kuptoni me to dhe si ju bejne te ndjeheni!
   
 2. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Macho pse tek Filozofia kjo teme? :confused: Me shkruaj /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. albanian

  albanian Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  endrra ime eshte qe kafshet te flasin.......
   
 4. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Tema zhvendoset tek Diskutimet shoqerore!
   
 5. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Te ndihmoj njerezit /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Te meritoj parajsen :angel:
   
 7. alket muskaj

  alket muskaj Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Te sjelle PAQEN ne kete dynja!!!
   
 8. sweeet

  sweeet Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  t'ja knoj kongen!
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  t'kap 100-çin
   
 10. J.P

  J.P Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  T'le cigaren
   
 11. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  jam dakort me ty po une kam tre vjet qe them do ta le ate te shkrete cigare dhe akoma se kam lene,por asgje nuk eshte e pamundur,enderr e realizueshme boh
   
 12. kesulkuqja

  kesulkuqja Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  :kiss: endrra ime eshte te behem presidente
   
 13. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  te ekzisitoj ..................
   
 14. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Endrra ime eshte ...!

  As mos enderro hic se te kam pa ne parajs mram :angel:

  endrra ime eshte te me shef dikush tjeter ne parajse /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Paah si asht puna endrrat e njerezve te mir me duken se dalin te verteta, un po te shoh sonte ty ne anderr ne parajse /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Mire qe se le dot,por as nuk e rralloj.
  Endrra ime eshte te fitoj nje llotari te madhe(nja 5 milion euro) :eek:
   
 17. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Jashte teme
   
 18. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  endrra ime eshte qe njerezit te mos shfrytezohen
  nga ata qe mendojne qe kane fuqine por te cileve ju mungon zemra,shpirti dhe truri
   
 19. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Jashte teme. Mos beni rremuje neper tema ju lutem. Eshte Thashetheme per kete
   
 20. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Endrra ime eshte ...!

  Edituar. Mos vazhdoni me.

  endrra ime eshte qe te shof nje enderr se ditet e fundit s'kam pa fare :mad:
   

Shpërndajeni këtë faqe