ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. I love new york

  I love new york Primus registratum

  ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  hajde thoni endren qe keni pa mrom. ose nqs s'keni pa ose nuk e mani men, atehere fantazoni per ato qe enderroni.
  po e filloj une.
  une pashe sikur m'gjujten me pistolete ke krahu :eek: :eek: :cry:
  s'e mora vesh nga doli kjo lloj endrre
  ....mbase nga ideja e luftes???????
  he pra na thoni, bejeni temen interesante
  ju kam xhan te gjitheve :wub:
   
 2. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Une pashe sikur fitova llotarine i miljon dollare ; ) :lol:
   
 3. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  UNE KAM PARE NJE ENDERR TE TURPSHME..SIKUR KAPA DHELPREN PER KOMESH ENE ............... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: :lol: :lol: edhe ca ... thuje :lol:
   
 5. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ... e vure te te qerroje morrat nji nga nji !!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ENE I FUTA NJI TEGEL /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Thash se e beme /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Dhelpra nuk osht me te 'thonme' ... osht me te pame /pf/images/graemlins/laugh.gif se enderr pra mo !!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mu duk vetja me fat per i te qinten e sek :lol: o isabelle skam ashuj aune se jam na ato te fushes :lol:
   
 10. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Morrat e Putrak Morracakut moj /pf/images/graemlins/wink.gif !!!

  Edhe ik lexo se te kam dhene nje urdher /pf/images/graemlins/laugh.gif tek Thashethemet /pf/images/graemlins/wink.gif !!!
   
 11. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ne na elbasani themi
  U tha u ba ne sdim gja /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
   
 12. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  PO ENDERR MOJ ENDERR ESHTE!BEN VAKI DHE NUK DEL /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  O DHELPER EJJ KUJT I THONE "EAT MY PUNANI"AMON ME QAFSH SE DERI DIKU ME SHKO MENJA /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  jo thash se une kam morra per vete /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ku esh mi ajo e hbo sikur se kapa ate une tani esh se une sikur sme zuri nonje gje te rencishme mbase pak me vone se esh heret akoma :lol:

  Putraku po qe per enderr me mire mos ekisha pare fare se po vuaj tani :goofy:
   
 15. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Punani perdoret nga shume poete dhe quhet mind f... :lol:
  por origjinal ka kuptim
  sweet p... ose
  rotten p.... :lol:
   
 16. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ok kjo ishte shum informacjon per putraku morracakun /pf/images/graemlins/laugh.gif
  hajde ikim flem gjume me mire :lol:
   
 17. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

   
 18. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  E VIVA LA GNOCCA /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  si perkthehet shqip ajo nocka :lol:

  ika ika se lash nam /pf/images/graemlins/laugh.gif si gjithmone :lol:
   
 20. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ahahahah z'du me ta thon..pòas po deshe /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ciao ciao /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe