ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Blendo hapju shoqnise.. shpejto... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. HaRaPuShi

  HaRaPuShi Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  o Vogelushe edhe une te pashe ne enderr ty ndoshta ngaqe jemi te vegjel te dy /pf/images/graemlins/smile.gif

  kam pa ne enderr babi harapin duke bo dashuri me Helenen ......
   
 3. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Jo jo nuk e them,po leqe e harrova fare!!
  Helena ka ikur ne drejtim te paditur!!
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :thumbsup:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  blendo te ta hudhi nje fall ty motra e ta gjej cer shqetesimi ke /pf/images/graemlins/smile.gif


  helena kom pa i onderr shum te cuditshme...
  sikur ishte vere ene isha tuj thon dajes ec shkojm ne plazh se du me u nxi..
  ca plazhi mi me tha se shef ti qe po bi bore e.. :eek: po bite bore me verte!!!
  mka zon maraku modh..cer dmth..mka njel ene menja aty..e di qe osht onderr budalle po mka kap frika..
  kam hall se po mbi bore ne vere ene aq e pata une ene e nximja ime...
  valle te kete lidhje me boren qe ra ktu para nja 2-3 ditesh?? :confused:
   
 6. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  O Hoti mos e vrit menjen fare...Po ste nxiu plazhi sivjet ec se te nxij une :rolleyes:
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  jo mer jam mpref per plazh sivjet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  nqs i referohesh kekeses qe me bere per te me treguar endrren tende ne PM, you are welcome/access granted.
  he iher t'shofim se me bone kurioze.
  po pres :rolleyes:
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ke te drejte rrusho, gjaku e kan endrren. por t'a besoj sikletin sepse edhe une e kam pare endrra sikur te bien dhembet dhe eshte e llaftarshme. eshte e vertet qe eshte semundje ose siklet i madh, por shyqyr ne rastin konkret e kuqja e gjakut ka verbuar hasmin dhe mos e caj koken fare.

  p.s me fal qe u vonova ca por kam qene shume e zene :wave:
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  merre me easy vlla, mundohu mos menosh shume per te se do vij vete atehere kur nuk e pret. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kjo tegon qe nuk ke shume preokupive madhore tani aq sa te shqetesojne gjumin, mgjth edhe ato qe jane si mjegull ndonjehere kane ndonje domethenie te nderlikuar.
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Blendi une nuk ta kam bastarduar ndonje teme tenden, as sabotuar. ah mund te kem krijuar me shume kontroversy gje qe e ben me pak boring muahbetin por po t'a fal kesaj rradhe.
  edhe une jam gaxhie ne fakt (e bardhe) ndersa ato ke parku ishin gabele (jevgat e lezecme)
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mqs ke turp ma dergo edhe ti me PM si Harapi dhe te shohim pastaj.
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ja ku erdha serish ne gjirin tuaj te ngrohte.
  tregoma RRUSHO /pf/images/graemlins/wink.gif endrren e kam fjalen :wub: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  rrusho, mos u shqeteso. nqs ne fakt e ke pare boren atehere mund te jete nje semundje e lehte ne familje, shif dajen iher, mgjth insistimi jot per plazh dhe deshira per diell dhe nxirrje tregojne qe ti je faktor pozitiv ne kalimin e semundjes por sic e thashe nuk eshte shqetesuese. gjithashtu dicka tjeter te mundon ty ne shpirt por ne fakt nuk e kerkon direk por ne menyre indirekte nga personi qe e kerkon. behu me e guximshme, mos kij siklet se do shkojme mire. GUARANTE!!!! :thumbsup:
  ok lali kaq ishte kete rradhe. ene ty s'kam per t'mor lek po t'baj me hater. jo per gje por na ka dale nami tani edhe sikur jemi ato arixhofkat ke parku. pfffffffffffffff
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :smash: :smash: :smash: :smash:
  djale ne enderr mbase se me Hotti do vi knej nga USA ne vere edhe e kena lon me shku ne Jamaica. ne fakt kemi edhe nje bilet free edhe nje krevat free ne dhome, so jemi duke vendos (nga sjellja juj) se ke do marrim me vete.
  ok Hotto????
  Asso kishe naj onderr ti me tregu /pf/images/graemlins/laugh.gif :rockband:
   
 17. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  a e kam sqaru naicik popllin eeeeeee???
  edhe mos thoni qe Helena na harroi pastaj. :kiss: :kiss: :kiss: :wave:
   
 18. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
   
 19. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Ke te drejet rrusho.
  Nuk ta bastardoj temen,po edhe ti mos me bej rreklama tek tema ime se ndryshe :smash:
  Po meqe ra fjala,po une marr ndonje shpjegim endrrash gratis,si kolege qe jemi!!!!!!!!
   
 20. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  sa mir e ka gjet dreqi!!!
  rrofsh helene se fix fare ma ke gjet..
  ne per ate gjon qe e kerkoj ne menyre indirekte mire e kishe..e kerkoj me verte ate /pf/images/graemlins/smile.gif
  rrofsh ene ihere :kiss:
   

Shpërndajeni këtë faqe