ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ta mash men :cry: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  HAJT SE PO THEM.....BOBO SA TURP QE PASKAM..
  GNOCCA----e ashtuquajtura nga djemt "PJESHKA" /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif HAHAHA /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :shrug: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  amon mos me thuj qe................
  e gudulise :lol: :lol:
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  heyyyyyyyyyyyy
  ca bohet ketu o vlla
  si nuk e mori njeri seriozisht temen
  flisni o njerez, thoni c'ka hequr truri juaj mbreme.
  qejf apo siklet.
  sillini problemet, gezimet, deshirat, perversitet, vuajtjet, dhimbjet ketu
  eshte fun belive me
  hajt mos ma degjieneroni temen. :smash: :smash:
   
 6. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  he se harrova te them endrren.....
  pashe sikur po fluturoja mbi nje det te kalter dhe sa here i jepja kraheve s'kishte ndjesi me fantastike
  ahhhhhhhhhhhhhh endrrat
  sa te bukura aq edhe te vuajtshme
   
 7. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  haha /pf/images/graemlins/laugh.gif e shef o putra i pelqeka ksaj me gudulise gudulise cike se une vallaj diaboliqe nuk gudulisem fare asicik bej ca te dush ti un po serioze rri :lol:

  sa per temen sta lun njeri mos kij merak se do tregoj i enderr tani qe do qash fare /pf/images/graemlins/wink.gif :devil:

  Une pash nje ender sikur ne nej hapesire nate (*vdes per naten )pash dy pellumba te bardhe qe u afruan njeri tjetrit dhe u kthyen ne njerez komplet te kuqe dhe u puthen me njeri tjetrin dhe pastaj u be nje drite aq e madhe qe te prishte syte dhe pas nje sec u zhduken cte kene qene valle :lol:
   
 8. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  do me ra ne dashni! pellumbi do te te vij seshpejti! eshte i bukur de shume i dashuruar me ty.
  edhe ti do e qash ate dashuri se oshte e bukur!

  moj ti po ku ka pellumba naten???????se na habise fare? :shrug:
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po he pra keshtu ....bukur
  si asnjeri nuk shifka endrra ketu :eek: :confused: :rolleyes:
  apo i keni tte gjithe ashtu me llafe turpe /pf/images/graemlins/blush.gif :wink: edhe s'i tregoni.
  hapjani zemren shoqerise virtuale :wub:
   
 10. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Une pashe sikur po gatuja. Jam tmerru aq sa u cova pupthi n'kom /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: :lol: :lol:
  pse mi lal kaq shume te trem gatimi ty???
  hajde nje vizite ne NY te tebeje motra nje darke fantastike qe te te hyje gatimi ne qejf /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Tani ma mushe menjen /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Thua m'hy n'qef me t'provume e :rolleyes: :devil:

  Un vi mi...ca do gatush? Apo t'pres se mos e shof sot n'onderr /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Une kam pare ne enderr sikur jetoja dhe punoja mbrenda nje toll booth. :confused:

  Kam nevoje per oksigjen! :angel:
   
 14. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Dottessa /pf/images/graemlins/laugh.gif truft zoti kalamajt ishalla ta bofte zoti hallall :lol: :lol:

  Anna blue pse nuk shkon per shopping ti ? :rolleyes: esh fun dhe kalon kohen shume mire :shrug:
   
 15. Emanuela

  Emanuela Forumium praecox

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Me shkrite per zotin. :lol:

  Si i behet qe une smbaj mend asnje enderr /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Trano, ti e di shpirto qe cdo gje eshte me t'provume. si tha prifti ke "prralle nga e kaluara" - pa vene doren ne plage.....
  keshtu eshte dhe kjo puna.
  ca do ti qe t'bej une?
  m'i thuaj preferencat dhe po s'ta thashe ketu se c'do te gatuj :book:
  gjera te miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
   
 17. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Anna Blue, nje variant e the vete, ndoshta ke nevoje per ajer..................space
  e dyta eshte " do te te vij nje shume parash e madhe. e lu llotarine ti goce /pf/images/graemlins/laugh.gif :book:
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  emmanuela,
  you gotta remember somthing..............
  ca detaje te pakten, pastaj vjen vete historia :rolleyes:
   
 19. Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Sot pashe ne enderr qe zoti po me trufte kalamojt!qeveri e poshter! se sishin te mite! :tipsy:
   
 20. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Kurse une shof nga njeher ender sikur po shof ender por pastaj del qe nuk ishte ender...
  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Me duket poplli i quan 'ondra me sy hap' /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe