ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

1. hot

hot Hotgirl

Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif

2. hot

hot Hotgirl

helena car osht kur shef ne onderr sikur je shtatezane mi?? :eek: :eek: :eek:

3. hot

hot Hotgirl

:kiss: :kiss: :kiss: :wub:

4. I love new york

I love new york Primus registratum

ksaj i them une rrusho qe ty te kane xhan shume femrat dhe duan te gricen si shume me ty. sa per dashnore ne horizont me thuaj ndonje enderr tjeter se kjo nuk shpjegon gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

5. I love new york

o rrusho po ci ke keto siklete qe kalon ti moj vajze???? te mundon dicka prape ty e nuk po gjen karar :shrug: :rolleyes:
    ka edhe nje version tjeter, ke qene duke menduar shume per burrin tend te dashur blendin dhe shtatzania eshte finalizimi i dickaje. right Blendo??
    anyway pa u tallur eshte siklet rrusho, kujdes !!

6. mostro

mostro Putraku

pyt blendin me mire se vallai ai osht i zoti i punes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

7. hot

hot Hotgirl

vallai sec e kam i gjo qe spo e mar vesh..sot u bona keq fare..mra tencioni..u bona per spital..se kam pa najhere veten aq keq..
    :confused: :confused:

8. mostro

mostro Putraku

te kane honger me sy thote kjo gjyshja ime /pf/images/graemlins/laugh.gif

9. I love new york

goce mbaj nje hudher me vete ti dhe kujdes edhe nga virtual viruses se nuk jane aq te parezikshem sa duken.
    jane shpikur lloj lloj softwaresh, anything could happen.
    o rrusho mos ke rene ne dashni moj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub: :wub: :wub: :wub:

10. mostro

mostro Putraku

me mu do ket ran se vallai une qekam nji cike si per te qene te ky forumi /pf/images/graemlins/laugh.gif

11. hot

hot Hotgirl

:lol: :lol: :lol: amon se do maj naj hajmali ene naj hurdher te xhepi qe mos te na zere syni keq!!
    ose kushedi e kam na dashnia,po me ke se`?? :wub: /pf/images/graemlins/laugh.gif

12. I love new york

me ke ma thuj ti rrusho /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :wub: :goofy: :tipsy:

13. mostro

mostro Putraku

GJITHE KY ZESHKAN TRE METRA I GJATE NUK PO TE PELQEKA EE?MOS MU HUDH DEGE ME DEGE...SI E KE MENJEN?DO ME RAN NE DASHNI ME MU APO TE TE RREMEJ PA TE PYT AS TY AS NDJENJAT E TUA???? /pf/images/graemlins/laugh.gif

14. I love new york

Hotto t'a mblodhi me duket, me hyri dhe mua frika :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
    apo s'eshte ky nje nga ata qe te rremben, kam pas degjuar une atehere ne Tirone per ket.
    brrrrrrrrrrrrr [​IMG]

Putro pash Zotin hiqi ato Capital letters se na morre syte :wave:

15. mostro

mostro Putraku

nuk i heq!burri qe eshte burre nje here flet.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

16. bazuka

bazuka Primus registratum

Burro mos me tradhto kaq shuem se do ankohem ke administratoret do te raportoj /pf/images/graemlins/tongue.gif

17. insane

insane Guest

burri qe o burre 1 here flet..po ti i hoqe ama!!

18. I love new york

qeke i martume te shplafte panuklla, edhe vjen ketu dhe ja lun koleges time sy per sy :smash: :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:

19. I love new york

ehhhhhhhhh ku i besohey njriu sot :eek: :goofy:

20. insane

insane Guest

o trojane.. thone qe vajzat qe sapo jane shgnjyer jane shume "vulnerabile" .. ta marr ket shans une e? /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe