ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  helena car osht kur shef ne onderr sikur je shtatezane mi?? :eek: :eek: :eek:
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :kiss: :kiss: :kiss: :wub:
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ksaj i them une rrusho qe ty te kane xhan shume femrat dhe duan te gricen si shume me ty. sa per dashnore ne horizont me thuaj ndonje enderr tjeter se kjo nuk shpjegon gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  o rrusho po ci ke keto siklete qe kalon ti moj vajze???? te mundon dicka prape ty e nuk po gjen karar :shrug: :rolleyes:
  ka edhe nje version tjeter, ke qene duke menduar shume per burrin tend te dashur blendin dhe shtatzania eshte finalizimi i dickaje. right Blendo??
  anyway pa u tallur eshte siklet rrusho, kujdes !!
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  pyt blendin me mire se vallai ai osht i zoti i punes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  vallai sec e kam i gjo qe spo e mar vesh..sot u bona keq fare..mra tencioni..u bona per spital..se kam pa najhere veten aq keq..
  :confused: :confused:
   
 8. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  te kane honger me sy thote kjo gjyshja ime /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  goce mbaj nje hudher me vete ti dhe kujdes edhe nga virtual viruses se nuk jane aq te parezikshem sa duken.
  jane shpikur lloj lloj softwaresh, anything could happen.
  o rrusho mos ke rene ne dashni moj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub: :wub: :wub: :wub:
   
 10. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  me mu do ket ran se vallai une qekam nji cike si per te qene te ky forumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :lol: :lol: :lol: amon se do maj naj hajmali ene naj hurdher te xhepi qe mos te na zere syni keq!!
  ose kushedi e kam na dashnia,po me ke se`?? :wub: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  me ke ma thuj ti rrusho /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :wub: :goofy: :tipsy:
   
 13. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  GJITHE KY ZESHKAN TRE METRA I GJATE NUK PO TE PELQEKA EE?MOS MU HUDH DEGE ME DEGE...SI E KE MENJEN?DO ME RAN NE DASHNI ME MU APO TE TE RREMEJ PA TE PYT AS TY AS NDJENJAT E TUA???? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Hotto t'a mblodhi me duket, me hyri dhe mua frika :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif
  apo s'eshte ky nje nga ata qe te rremben, kam pas degjuar une atehere ne Tirone per ket.
  brrrrrrrrrrrrr [​IMG]

  Putro pash Zotin hiqi ato Capital letters se na morre syte :wave:
   
 15. mostro

  mostro Putraku

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  nuk i heq!burri qe eshte burre nje here flet.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Burro mos me tradhto kaq shuem se do ankohem ke administratoret do te raportoj /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. insane

  insane Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  burri qe o burre 1 here flet..po ti i hoqe ama!!
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  qeke i martume te shplafte panuklla, edhe vjen ketu dhe ja lun koleges time sy per sy :smash: :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ehhhhhhhhh ku i besohey njriu sot :eek: :goofy:
   
 20. insane

  insane Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  o trojane.. thone qe vajzat qe sapo jane shgnjyer jane shume "vulnerabile" .. ta marr ket shans une e? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe