ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  pse mo kush u zhgenjye???
   
 2. insane

  insane Guest

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  qe!!!
   
 3. bazuka

  bazuka Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  insane lene gocen rehat
  helena ke shuem te drejte ta mbeshtes mendimin /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  e gjeta vangjeeeeeellllll...jennifer brown e ka emrin ajo helene..se tashti po e ngjoj /pf/images/graemlins/smile.gif

  ene se kam pa i onderr shum te gjat..si fillim filloi me i qen te terbum me i klub qe shkote sa anej knej sa here hudhej naj gjo..ai sikur fluturote..puppu o none ca frike..
  masnej sikur po mgjimonte i goce,nji shoqja ime ene una tu hik me vrap..kisha i top ne dore ene e hodha kte gocen ne det se i gjujta me ate topin ne surrat,ene kjo me kapi pri bluze ene rashe edhe une ne det..deti kshu alamet ujti qe per ty la..ene alamet ngjyre po kshu si me dallge qe..ene una shpejt e shpejt u kapa te ca tela te nji shpie 2 katshe qe ishte aty ngjit me detin edhe hypa siper ke tarraca..aty sec ishin edhe ca te tjere,hypi ne kjo goca aty ene ata fillun me i gjujt njoni tjetrit me balte´,mu spo me gjute njeri ene ja futa i te qeshme une..kur nji tjen kthy kta ene ma rrasen ene mu me balte surratit..aty u zgjova.. :confused:
  e kam pa edhe ca here te tjera kete ondrren,cer dmth helene??
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  tyt er jevg dreqi!!! :lol:
   
 6. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mbreme kam pa sikur isha ne nji si tip dige hidrocentrali, ku beheshin prova per rezistencen e anijeve ne perplasje me njera tjetren. me nji llaf, ishte nji anije goxha e madhe dhe e ngjeshur, qe shkonte e perplaste ca peshkarexha te vockla ku gjendeshin dhe njerez.
  me pas isha maje diges, dhe hidhesha ne uje, por perplasesha me pare ne faqen e shkembit perballe (ngjyre blu kjo faqja) e bija ne uje duke u zhytur shume thelle. uji i paster, qelq fare, dhe me duhej goxha kohe per tu ngjitur ne siperfaqe. shume ndjenje e bukur kur gjendeshe zhytur nen uje, me flluskat e ujit qe te rrethonin.

  çao Helenina /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 7. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mos ma qaj hallin rrusho /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  yllo kujdes ti mos zihesh me nje shoqe qe nuk eshte single madje ajo do fryhet nga i dashuri i vet qe nuk do dali shume ne skene por e ka fryre ate. do jepni e do merrni for a while me argumenta dhe pastaj do rregulloheni prape vec kujdes ka rrezik qe ajo mos t'a leri me kaq, mund te hiqet sikur jeni pajtuar por thurr ndonje plpan ne vetvete keshtu qe edhe ti kij your back up plan.
  mgjth te ligat te merr, ta thote motra jote ty. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  dto kas mundesi qe pret nje placke ti vella, madje shume shpejt do te te vije, mund te jete edhe nje dore pare nuk e di tamam. do kenaqesh per ca kkohe do besh qejf me kete gje edhe do te te duket vetja shume i fuqishem. WARNING: kujdes se do merzitesh pastaj pikerisht nga kjo lacka/paret whatever it is.
  me pas kur ta kuptosh qe ishte thjesht ndjenje momentale do ndjehesh sikur ke hequr nje siklet nga shpirti.
  ciao yllo me thuaj si vete historia :wave:
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Hotto o yllo nuk ngjaj fare me ate jeniffer o lal /pf/images/graemlins/frown.gif
  po mos u deziluziono nuk i dihet se c'ndodh /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  rrofsh Helenina! te paça e ta dish: Une enderroj edhe per ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  e di qe si ngjan po kot sec me eshte fiksuar kshu si kot qe sa here qe shof ate me kujtohesh ti..hajt mo :shrug:
  thanx per shpjegimin e endrres /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  no problem lale po ajo ishte si e shemtut mi rrush /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif une e di veten si per me mire se ajo, nejse nejse mbase do vi dita qe edhe ti me shohesh njehere. :wave: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 14. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po e di mi ti po kot sec me osht bo fiksim muve!!
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  :kiss: :kiss: :kiss: :wave:
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mer popull, nuk me besohet qe vetem cereku i AF shef endrra ndersa te tjeret e kane trurin bosh gjate nates..............hmmmmmmmmmmmm
   
 17. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  m'bej telefon neser n'7 ta tregoj se tani se maj mend /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ok vllajo ver alarmin me zile se ne ketu jemi :wave:
   
 19. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  sec pashe i onderr po e harrova prap :shrug:
  ose prit prit...hmm....
  ncuq sdoli gjo :shrug:
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kom pa enderr sikur kisha hyp ne tren me shoqnine, me disa prej te cileve kisha hipur siper ne çatine e trenit. nderkohe qe grupi poshte nesh ndaloi disa metra para stacjonit "normal", ne sikur ishim siper nje sendi fluturus ne çatine e vagonit, me te cilen u shkeputem nga çatia e arritem te uleshim ne toke duke fluturuar per ca metra. u bashkum te gjithe bashke tek platforma kryesore, e nji çun me nji goc nga grupi fillun tu kercy nje lloj tangoje ne shinat e trenit. nderkohe qe pjesa tjeter e grupit ishin mbledhur e i shihnin. ne ate çast vjen nje nga punonjesit e hekurudhes dhe filloi te zihej me ne....
  ...maj men edhe nji goc qe e kam pat shume qejf ne gjimnaz, qe ishte veshur si me fustan atllasi ngjyre blu shume e erret, qe me rrinte shume prane, gati sikur ta kisha te dashur.
   

Shpërndajeni këtë faqe