ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga I love new york, 10 Apr 2003.

 1. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  i'll be back in half hour per ju miqte e mij besnik te endrave /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  duto me ne fund nje lirim psikologjik ne enderr por edhe ne shpirt realisht. enderr e bukur, nuk
  kam c'te te them, ndjehesh ne forme edhe fizikisht edhe moralisht. do gezohesh vlla dhe do kalosh nje weekend shume te kendshem mbase me ndonje surprize qe nuk e kishe pritur. /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:

  p.s ke ndigjuar ndonje muhabet per ate gocen e gjimnazit???? nqs jo do degjosh dicka......
   
 3. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ty do te te rraf une qe nuk i mban mend endrrat :smash: :smash: :kiss:
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kam pa i tufe me ondrra ja te shof cme kujtohet:
  si fillim sikur isha me i ven te shkrete si plazh dukej,por si vend i vdekur dukej,jo si atmosfere plazhi
  aty sec ishte njeri bashke me nji gru edhe ky donte te me vriste mua..sa u be gati te me gjuante me pistolete mduket,se nga na doli nje alamet mashkulli edhe e vrau kete trimin edhe me shpetoi mua :wub:
  kaq maj men na kjo..

  tjetra: sikur isha anej na shqipria,me ekzaktesisht ne durres edhe pse ambjenti ishte i perzier,dmth durresi me suedine..
  aty sec qe nje si fushe edhe aty plot me njerez,dmth komplet rini atje..
  atje shkuam me aeroplan :confused: edhe me kto shoqet e mija po benim plane per te shkuar ne nje qytet tjeter po me aeroplan,meqense nuk erresohet fare naten :shrug:
  pastaj kjo shoqja ime po priste qe ti vinte i dashuri edhe ngaqe ai po vonohej donte qe ta merte ne tel..
  shkuam atje ke shpia e gjushes time ne durres edhe se ca i kishin bo tel ata e kishin lidh me kompjutrin e ku di un..
  nji enderr shum e lezetshme kshu si atmosfere..
  po ksajt ci thone me?? :confused:
   
 5. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Ta them une Hoto!!
  Do kesh qene e dehur dhe keto lloj enderrash nuk kane shpjegim!!!!
  Anyway,pergjigja e Helenes do te jete me e dobishme :lol: :thumbsup:
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ja te presim helenen se na ka harru fare neve knej na ondrrat!! i osht bo menja chit chat /pf/images/graemlins/laugh.gif :shrug:
   
 7. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  a thu eeeeeeeeeeeeeeeee
  ja prit se do kthehem e do merrem me shpjegimin e ondrres tate.
  po shyqyr qe kam blendin zevencusin ne raste emergjence kur nuk jam une :smash: :smash: :kiss:
   
 8. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  po he me nga hiken ti se kam gjith diten qe po pres shpjegimin :shrug:
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  rrusho ti shef endrra fantastike lali, nuk ke halle e probleme ne kete moment (te tipit qe te te shqetesojne e kam fjalen)dhe per momentin e ke mendjen dyst. thjesht merresh me gili-vili around por nothing serious per momentin.avjoni eshte gje e bukur, lajm i mire qe do marresh goce......po te vjen verdalle nje lajm i mire ty goce por nuk e di kur do ja bej bam.
  ika tani dhe je bo menjemodhe je bo :kiss:
   
 10. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  Po ke pa onrra me Durres,atehere ke qene duke menu per mu...(hotti).Me sa duket se shpejti,do kesh 1 takim tet a tet me mu,ku do bojme muhabet vetem suedisht.
  Un ti edhe qiriu do jemi,po a ne stokholm a ne Tirane,Helena e di
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  rrofsh yllo fiks fare ma ke gjet..njashtu dyst e kam menjen ene sdu asigjo per momentin :thumbsup:
  ishalla naj lajm te mire :kiss: :kiss: :kiss:
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  kur te them une ty goce
  per cfare ta vrasesh menjen ti
  shpi ke, shkollen po e mbaron, burrin si shpirt punetor e te ndercem po
  cosa vuoi di piu da la vitta???? -un amaro lucano /pf/images/graemlins/laugh.gif ka qene nje reklame nuk e di nese e mban mend ke italia /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  po thuj edhe burit te vije e te tregoje ndonje enderr se si ka mundesi qe flem me gjithe ate rrush si puna jote dhe nuk shef endrra fare ai :smash: :angel: :wave:
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  mshef mu po i vje zor me tregu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. roald

  roald Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  un kompa onderr sikur isha ne krevat mrom me loren^ dhoma ishte plot me qeri te kuq
  kishim pire pak te dy(une boz me long banane ,kurse ajo vere te kuqe )ku e lam??
  aaaishim ne krevatne un fillova ta lyeja me pana ,me nutela..me nje dore e lyja dhe me llap e pastoja kur ishim ne momentin......
  me ra zilja e telefonit ne me doli gjumi!!!
   
 15. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  ça o kur shef veten tu dredh komen ne enderr mre?

  lissuso ho me qeke lag m'duket eh qafir? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Hoto ate avatarin per ça e ke von qafsh, se me dhemb qafa duke e ndjek levizjen e atij negativit? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ps: çao Helenina.
   
 16. hot

  hot Hotgirl

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  du si e si me tkorruptu ty me me sh.i.t(e boka me ****kjo) krymin /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
   
 17. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  goce aty e kane bukurine endrrat ke origjinaliteti. thuj m'ka thone Helen nuk ka turp ne kesi gjojnash. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  sorry po endrra thote se ansnje nga keto gjera nuk do ndodhi ne realitet :rolleyes: :cool: edhe kujdes me ate nutellan se cokollata ne enderr eshte sherr ne realitet
   
 19. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  duto komen e ke dredh ne enderr apo ne realitet while you were sleeping. jane dy gjera te ndryshme rrusho /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
   
 20. roald

  roald Primus registratum

  Re: ENDRRAT!!!!!!!!!!!!!!

  he me ti se ender eshte bo vaki dhe nuk del!!
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe